Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól barna vér? Vagy...

Felfázástól barna vér? Vagy ennyi volt a menstruációm?

Figyelt kérdés

November 8.-án kellet volna megjöjjön a havim ,de az helyet barna nem volt folyás szerintem,a betéten rá volt száradva nagyon sötét barna színe volt nem sok csak egy kevés,kettő napig tartott ez,na meg néha van fehér folyásom. Fájnak a veséim ,sűrűn járok pisilni,doki mondta fel vagyok fázva.


Ez miatt lehetett ez az egész pecsételő vérzés ? Vagy ennyi volt a havim ? Vagy kimarad ? Várom válaszokat


2010. nov. 17. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a felfázástól, de az is lehet, hogy késik. Nekem a peteéréskor is szokott pár csepp vér jönni.

23/L

2010. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől, nekem pecsételős barnás vérzés féle volt két napig amikor terhes lettem, beágyazódásos vérzés, terhesség kizárható nálad?Mert ha nem akkor tesztelj, voltam már én is felvázva és veseköveim is voltak, erős görcsök stb, de a mensim olyankor is normálisan megjött.
2010. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!