Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van ez? Minden este,...

Mért van ez? Minden este, éjjel hányok vagy csak hányingerem van? Szedek fogamzásgát 2honapja, de csak az utobi egy hétbe van ez igy. Már étvágyam sincs. A gyomrommal lehet valami baj? De akkor mért csak éjjel vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet refluxod van. Mert este, vagy éjjel amikor lefekszel, a fejed vízszíntben van és a gyomorsav feljön a légcsőig.Tehát irritál. Keresd fel a háziorvosodat.
2010. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem maradt ki egy -egy szem fogigátló véletlenül? Vagy nem volt hasmenésed valamikor? Mert az is közömbösítheti a hatását..kicsi az esély de lehet terhes vagy?? Nekem mikor terhes lettem csak és kizárólag este volt hányingerem, csinálnék a helyedben egy terhestesztet.
2010. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt hasmenésem,nem vettem be +tabletát,mert nem vagyunk mindig együtt a barátommal,csak 2hetente.3hete volt meg a menzeszem és egy hete voltam a barátommal.ha terhes lennék már hányhatnák?:)
2010. nov. 18. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal valószínűbb az, hogy a tabi mellékhatása, mint hogy terhes lennél.

Ha háromhetente vagytok együtt, és ilyen tüneteket produkálsz, lehet más módszert kellene keresni. Vagy legalább másik tablettát, ha nem múlik el.

2010. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ,. ha egy hete voltatok együtt akkor még nem hányhatnál, mert legalább hét napig vándorol a méh felé, és még ott öt nap amire beágyazódik és onnantól termelődik a hcg..
2010. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm,én is a gyogyszerre gondoltam.lehet váltok tapaszra,vagy hüvelykupra.még egyszer köszi!!:)
2010. nov. 18. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös na ne mond.


A petesejt élettartalma mindössze 12-24 óra, így ha ez idő alatt nem találkozik, a spermiummal elhal, majd a havi vérzéssel távozik. A petesejtet kibocsájtó tüszőben fejlődik az úgynevezett sárgatest, amely a sárgatest hormont termelik.

Bár a szeretkezés után jó esetben 400 millió spermium indul útnak, elég, ha 10 % eléri a nyakcsatornát.

Az út, amely kb. 23 cm hosszú 45-50 percig is eltarthat, és ezután 48-72 óráig képesek még életben maradni és türelmesen várni a petesejtre. Ha ez idő alatt találkoznak, 12-24 óra alatt végbe mehet a megtermékenyülés.

2014. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!