Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én is menszesz elött egy...

Én is menszesz elött egy héttel folyton ennék és hányingerem van, néha iszonyatos. Van köze ahoz hogy mindjárt 30 vagyok és még sajnos nincs gyermekem? Vagy mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is gond volt ez, most vagyok 22. Belara fog.gátlót szedek, azóta jobb, beju egy kis hormon.
2011. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem szedek gyógyszert már több mint 2 éve.Probálkozunk a gyerekkel de nem akar összejönni.Pedig néha a jelek olyanok de mégis megjön.Mért van ez?
2011. okt. 24. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyerekkérdésre nem tudok választ adni, orvos mit mond?

Én 21 éves vagyok, de nekem is szörnyű hányingerem van menses előtt már vagy 10 nappal is. S egyre fokozodik ahogy haladok előre a mensim felé.Alig tudok enni ilyenkor, ha elmúlik egy kicsit meg mindent felfalnék. :S

2011. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!