Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges, hogy mindíg a...

Az lehetséges, hogy mindíg a jobb petefészkemnél van a peteérés, mert én mindíg ott érzem a szúrkálást, peteéréskor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,lehetséges.


"Elvileg akár az élet összes peteérése az egyik petefészekből is eredhet. Akinek valamilyen okból kiveszik az egyik petefészkét, azoknak is van havonta peteérésük."


Azért is merem ezt mondani,mert nálam pár hónapja PCOS-t diagnosztizáltak (policisztás petefészek szindróma,amikor van peteérés,de a megérett petetüsző nem reped meg,hanem visszamarad a petefészekben cisztaként, így elmarad a menstruáció, és a petefészek tipikus policisztás képet mutat), és csaj a jobb petefészkem mutatta a PCOS képét,a bal normális volt,ami nagy valószínűséggel azt jelenti,hogy az én petesejtjeim is a jobb petefészkemben értek meg.Én is ott éreztem fájdalmat egyébként.


Üdv:25/L

2010. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!