Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jobb-és bal oldali petefésze...

A jobb-és bal oldali petefészekben mindíg felváltva van peteérés?

Figyelt kérdés
Ez törvényszerű?
2010. nov. 19. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy nem. nincsen semmi "szabály" hogy egyszer az egyikben, és utána a másikban. lehet bal-bal-jobb-bal-jobb-jobb is. Mondjuk. változó
2010. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem mult honapba mindkettöbe volt csak az egyik nagyobb volt
2010. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de nem törvény szerű. Nekem 4 hónapon keresztül követték UH-gal, abból csak 1-szer ért a baloldalon.
2010. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
nem. pl. ha az egyik oldalon van elzáródás, az az oldal "lustább" lesz. (tapasztalat...)
2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
# 4/4 ez nem igaz, mert nekem bal oldalon pl. zárt a vezetékem, és negyedjére van peteérésem bal oldalon! ráadásul nem holmi aprócska tüszők, hanem a 9. napos uh-on 14 mm, ami igencsak jónak számít. A petevezeték elzáródásnak az égvilágon semmi köze sincs ahhoz, hogy most érik e tüsző azon az oldalon vagy sem. Azt hormonok szabályozzák, és magának a petefészeknek az érzékenységétől függ, hogy melyik a dominánsabb és melyik a lustább.
2019. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!