Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 1 évig folyamatosan van...

Ha 1 évig folyamatosan van hüvelygombám egyszer se volt kezelve 1 évig még mindig van nagy bajom lehet? Meg pár napja szúr az oldalam vajon ez attol van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve gombád van és egyszer sem kezelted?

Ha így haladsz, még meddő is leszel.

Ne haragudj, de ez egyrészt igénytelenség, másrészt veszélyes.

Miért nem kezelted ki?

2010. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te saját magadnak akarsz rosszat? Miért nem mentél orvoshoz?
2010. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pff...
2010. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert félek a nőgyógyásztól am nem vagyok igénytelen.!!

csak olyan rossz hogy férfi nőgyógyászok vannak itt

2010. nov. 20. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És a férfiak jobbak is.

Nem hiszem ,hogy lehet vki ilyen felelőtlen.

Vannak emberek akik félnek a dokitól de ennyire?

Legalább az 1 év alatt egyszer bemehettél volna a gyógyszertárba Canesten kúpért és krémért!

Aztán reménykedj hogy nem lesz komolyabb bajod

2010. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól nem félsz, hogy meddő leszel?...

Vannak nőnemű nőgyógyászok is.

2010. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De azok csak délelött rendelnek és én nem akarok a suliból hiányozni.

De lehet nem hüvelygomba nem tudom:S:S

2010. nov. 23. 14:39
 8/11 anonim válasza:
100%
ne haragudj, de te elég egy igénytelen,felelőtlen,gyerekes nő lehetsz... ha tüdőgyulladással nem bírsz felkelni az ágyba, akkor gondolom nem mész iskolába.. szóval hagyjuk ezt a nem akarok hiányozni a suliból dolgot.. kíváncsi lennék anyukád ha tudná ezt mit szólna.. nem fogod fel h 1 éve nem mentél orvoshoz? LEHET HOGY NEM LEHET GYEREKED!!!! -.-" képzeld én is félek (nem az orvosoktól) hanem inkább a fájdalomtól mégis elmentem már fogorvoshoz igaz csak egy tömésre, és elmegyek én is nőgyógyászhoz mert nekem is fertőzésem van de nem hanyagolom el, inkább megszenvedek addig a 10 napig, de legalább lehet gyerekem és egészséges maradok....
2010. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha férfi nőgyógyászok vannak? Ők sem a puncidra kíváncsiak, csak segíteni akarnak!!! Ha fontos lenne az egészséged, akkor nem zavarna a nőgyógyász neme!
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elfogok most menni de amúgy érdekel az egészségem is az meg lehet hogy felelőtlen vagyok de mit csináljak.

Amúgy meg jó hogy itt ijeszgettek hogy nem lehet gyerekem akkor már minek menjek el orvoshoz :(

2010. nov. 24. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!