Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom miről lehet szó....

Nem tudom miről lehet szó. Június óta folyamatosan kisebb vagy nagyobb mértékben vannak székelési problémáim, puffadok stb. néha különböző ételek elfogyasztása után úgy fáj az alhasam mintha fel akarna robbani?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam hasi ultrahangon ahol megállapította az orvos hogy vmit lát, de nincs tisztában azzal, hogy mit, valamint azt, hogy rettentő sok gáz van a beleimben. Huzamosabb ideje érzem azt is, hogy ott lent a női területeken a "háromszögnél" fájdalmat érzek, ha vmit emelek, vagy erölködöm. Az orvos múltkor kitapintott vmit, de hogy mennyi ebben az igazság nem tudom. Azt állította, hogy nagy valószínűséggel sérvem van kialakulóban, mert valami lyukat érez ott. Miről lehet szó? Mit kellene csinálnom.
2009. jan. 12. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben addig mennék orvosról orvosra, amig valaki meg nem mondja, hogy mi bajom van. Mert azért a sérv például durva dolog, azzal nem lehet játszani. Szóval menj el egy másik dokihoz!
2009. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!