Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont használni,...

Szeretnék tampont használni, csak félek, hogy a hüvelyem helyett a húgycsövembe dugom fel. Nem fogom rossz helyre dugni?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem lehetséges,

L/14

A válaszokat előre is köszi.


2009. jan. 12. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem a hüvelyedből pisilsz:)

Ne aggódj, menni fog

2009. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
nyugi, gyakorlatilag lehetetlen, hogy a húgycsövedbe dugd, mert az nagyon vékony, gyufa vastagságú
2009. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Ah en is paraztam eleget miatta. Aztan mentem a baratomhoz nem volt nalam csak tampon, betet nem volt. S feltem hogy at utok s huuu de kinos lesz. Ezert meg mielott oda mentem volna, bementem egy kavezoba ott be a budira s szepen felhelyeztem. :D Egyszeru es nagyszeru. Nyugi nem kell aggodnod.

15/l

2009. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,már nem is félek annyira:)
2009. jan. 12. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

A tampon csomagolásában általában van használati utasítás, többnyire képpel illusztrálva, azt olvasd át.

Nem ronthatod el, nem olyan hú de bonyolult. Arra a helyre dugd, amit egyelőre másra nem használsz. :D

2009. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Utolso vok: nem is kell felned. Bar tudom mien erzes mondom tokre igy voltam en is feltem meg minden, ugyanitt a gyakorikerdeseken kerdezgettem rola, ugyancsak megnyugtattak egy kicsit, mar nem feltem annyira s amint meseltem, felhelyeztem. Nem nagy dolog mostmar en is igy gondolom :) meglatod te is igy leszel.
2009. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
elkerulve a konfliktusokat: nem az utolso voltam, az utolso elotti csak egyszerre jott ki a ket valasz :D
2009. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon megörültem a kérdésednek, jó érzéssel töltött el, hoghy 14 évesen van lány aki ilyet kérdez! Köszönöm neked, a nap egyik legjobb pillanatát okoztad! Tényleg ne izgulj, ha nem vagy feszült akkor pikk-pakk oda rakod ahova kell. Minden jót!!!!
2009. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehetetlen rossz helyre tenni.A harom lukbol az egyiken pisilsz, a masikon kakilsz, a kozepsobe teszed a tampont... jobb hijan:)
2009. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!