Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hnay ora/Nap utan jelentkezik...

Hnay ora/Nap utan jelentkezik a terhesseg es mi a tunetek?

Figyelt kérdés
Nagyon felek,mert a baratnnommel meg volt az elso sexualis elemnyunk egutt,ez volt az elso mindekettonkenek,ez volt penteken es szombat este beszeltem vele es azt mondta faj a hasa,de en nem engedtem bele,es kozben nem ereztem ha meg egyzer elelveztem volna,hogy jovok ra ha terhes vagy nem minel hamarab?
2010. nov. 21. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

védekezzetek!már az előváladéktól is lehet terhes!olyan nehéz gumit húzni vagy feliratni tablettát?nem hiszem.

a terhesség első jele amikor nem jön meg a következő menstruáció.

[link]


a hasa azért is fájhat ,mert most voltatok együtt először.

de tényleg védekezzetek mert már ennyiből is lehet baba és nem hiszem,hogy jól éreznétek magatokat egy abortusz után.

2010. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
legalabb 2 hetet varni kell, hogy a teszt kimutassa
2010. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A hasfájás nem a terhesség jele. Aemnnyiben nem jön meg neki a szokott időben, akkor már kezdhettek aggódni. Mivel mindkettőtöknek ez volt az első, a fájdalom inkább ebből adódhat.
2010. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vedekeztunk,es nem engdtem bele.Tehat a hasfajas az nem a terhessegtol van,mivel h egy nap utan fajt.Az abartusz mivel jar?
2010. nov. 21. 10:10
 5/19 anonim válasza:
csak attol fáj a hasa,h elvesztete a szüzeségét,és most a menstruácioja is máshogy fog megjönni.még neaggodj,hanem inkább vegyél gumit,vagy menjetek el dokihoz!!!!!
2010. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miert menjunk dokihoz?Gumit nelkul fel sem merul a sex.es kesobre varja a menstruaciot?
2010. nov. 21. 11:47
 7/19 anonim válasza:
ha akartok kiiratni gyogyszert,igen máshogy fog neki megjönni,mert ilyenkor nagy változás megy átt a testbe.
2010. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha megis terhes(meg csak 15 eves ,en 17 vagyok)ako 2 het mulva meg tudjuk es mi lehet csinalni h ne legyen gyerek?
2010. nov. 21. 19:26
 9/19 anonim válasza:
elvetettni,de ha nem tudtok rendesen védekezni,akkor minek szexeltek?ha meg rendesen használtatok gumit,akkor nem kel ilyenen gondolkodnotok.ilyen fiatalokat nem értek meg,más a fél életét oda adná,h gyereke legyen más meg ilyen ökörségen gondolkodik.
2010. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

gratulálok tuti,hogy tökönszúrnálak,ha a barádnőd helyébe lennék ha egy nemvárt baba esetén abortuszra akarnál küldeni.

ne szexeljetek ha ilyen felelőtlenek vagytok.az abortusz gyilkosság!azt akarod,hogy 15 évesen lelkileg kikészüljön a bartánőd akit elvileg szeretned kéne és támogatni egymást jóban-rosszban mert abortuszra kell mennie mert béna vagy gumit húzni...

az abortusz természetesen szülők beleegyezésével történhet,sok pénzbe kerül és legtöbb esetben nem lehet gyereke a nőnek/lánynak.vagy akár ő maga is elvérezhet.

2010. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!