Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy elég erős hüvelygombám...

Van egy elég erős hüvelygombám. Kaptam rá elég sok fajta gyógyszert. Az normális mikor bekenem csíp?

Figyelt kérdés

Na szal az a helyzet, hogy kb 3 hónapja kezdődött ez egész. 3 hónapig folyamatosan folyásom volt. Hol kevés hol sok. Közben elkezdtem használni hüvelygyűrűt. Azt hittem attól van az egész. Elmentem nődokihoz 3 hónap után, majd vett kenetet elküldte tenyészetre stb...

Mikor megérkezett az eredmény azt mondta hogy vmilyen colibaktériumom van. Egy bélbaci bekerült a hüvelyembe...

(Sose történt még ilyen). Kaptam rá egy rakat gyógyszert elsősorban egy kapszulát amit hetente kell bevennem, Antibiotikumot (Augmentin DUO), Nizoral krémet és Klion D 100 hüvelytablettát. Na most mikor elmentem vissza a dokihoz akkor pont megvolt a mensim és azt mondta a krémet és a kúpot addig ne használjam ameddig el nem múlik. Azóta eltelt már kb 4-5 nap, szedem az antibogyót.

Kb 2-3 napja észrevettem hogy a nunim mikor hozzáérek nagyon erős égető érzést érzek. Mintha kilenne dörzsölve. :S A mensim még nem múlt el (7. napon voltam) és még mindig barnáztam. Illetve nem is barna hanem olyan narancssárgás színű trutyi jött ki belőlem. na most ez a mensim vége lehetett vagy a gombám idézte elő?

Mikor fölhelyeztem egy hüvelytablettát (már annyira fájt a nunim hogy muszáj volt elkezdenem h minél hamarabb elmúljon) és annyira, de annyira de annyira elkezdett csípni hogy az vmi iszonyat. Normális ez?? El fog múlni?? Engedtem a kúpra egy kis vizet és elkezdett pezsegni és csak másodjára sikerült fölhelyeznem és mikor raktam föl mintha végig égette volna a hüvelyem :S:S

Ez természetes? 10 db kúp van ez volt az első. El fog múlni a végére??? Nagyon fáj :S

17 vagyok


Jaah és ezek a dolgok mint pl krém illetve hüvelytabletta ezek milyen hatással vannak a hüvelygyűrűre? (Tudniillik az is bennem van...)

Bocsi ha hosszú lett, de nagyon megköszönném ha vki elmondaná hogy természetes-e ha ennyire fáj/csíp :S:S


2009. jan. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem allergiás reakció!!

Én a helyedben minél előbb felkeresném a dokit és beszámolnék erről a dologról. Nekem is írtak már fel Klion D-t, de sosem csípett. Csak enyhe pezsgést éreztem, semmi mást. A mai adagot hagyd ki és holnap irány a doki!

2009. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy azért csíp, mert annyira kimart már a gomba hogy vékony a nyálkahártya?:S
2009. jan. 13. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A gomba nem sav..... o.o

És bőként nem "oldja" a bőrt...

2010. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
főként* bocsi é hámsejtet* akartam írni
2010. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!