Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és meg nem...

12 éves vagyok és meg nem jött meg. Ezek a jelek azok lehetnek? : Már van fehérfolyásom és már nőnek a melleim. A fehérfolyásnál normális ha van sárga is benne? Ja és egynap pár percig fájta hasam (alhas) és libabőrös lettem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet annak a jele hogy megjön majd hamarosan,de lehet még idő kell,zt nem lehet tudni.Lehet pár nap,hét,de pár hónap is.Ne sürgesd,nem olyan jó az:-))
2011. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pont ugyan ez a helyzet nálam is a különbség,hogy nekem már több mint egy évve van ez és átalakult barnás folyássá.
2011. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második hozzászóló vagyok :


Ja és 12/Lány

2011. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) nekem csak 1-szer volt ien libabőrös pocifájás:D amúgy már régebb óta van folyásom:S
2011. aug. 10. 07:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Most voltam WC-n és amikor töröltem akkor láttam vér foltokat.... és mikor pipiltem csípett.... ez mi? szerintem csak a micsodám körül kicsípte. Nem?
2011. aug. 10. 08:09
 6/10 anonim válasza:
ha csípett mikor pisiltél és kicsi vér is volt akkor szerintem csúnyán felfáztál. nem kell sűrűn pisilned de csak pár csepp jön? ha igen, akkor szerintem menj urológiára vagy nőgyógyászhoz. és igyál sokat, h ürüljön ki.
2011. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
urológia, nőgyógyász???? :O 12 vagyok :D am nem de ezmáskor is volt, és csak a pisi kicsípett egy helyett és el kedett vérzeni. semmi nagy cucc. am nem fáztam fel tuti.
2011. aug. 10. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csípést érzel pisilésnél, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni!
2011. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj el orvoshoz mert ha vmi gyulladás, akkor rámehet a vesédre is. A vesemedence gyulladás nagyon veszélyes.
2011. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fehér folyás lehet valami fertőzés is azzal szerintem menj nőgyógyászhoz és szerintem annak a menstruációhoz semmi köze nekem volt folyásom az első menstruációm előtt és mai napig van el is kéne mennem nőgyógyászhoz de nem nagyon merek ( de el fogok menni ) csak kell egy fuvar :D
2011. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!