Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! SZTK-s nőgyógyászhoz be...

SOS! SZTK-s nőgyógyászhoz be kell előre jelentkezni?

Figyelt kérdés

Volt egy nem kívánt szexuális együttlétem,ami borzasztóan fájt, és azóta vérzek...2 napja, elég intenzíven, és nagyon fáj, csíp, szúr, sajog, minden...Már nem voltam szűz, de csak egyszer voltam előtte férfival, nem tudom, hogy a szűzhártyám lehetett-e még mindig vagy valami baj történt?? Soha nem voltam még nőgyógyásznál, de most úgy érzem, hogy megsérültem, és el kellene mennem...de hogy megy ez? Csak úgy odamegyek? Nem baj, hogy nincs időpontom? Meg orvosom sem...Ha a későbbiekben szeretnék esetleg feljelentést tenni (bár nem valószínű), a látleletet leveszi az orvos? Kell fizetni érte külön? (SZTK-s) Két nap után van értelme? Segítsetek, kérlek!

22L


2010. nov. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sürgős menj vele az ügyeletre!Ilyen durva volt veled az a fickó vagy csak utána jelentkeztek a tünetek?
2010. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már kivárom a reggelt, csak nem tudom, hogy fogadnak-e beutaló meg minden nélkül úgy, hogy csak úgy odamegyek. Igen, már akkor is véreztem, de reménykedtem, hogy elmúlik!
2010. nov. 21. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Beutaló nem viszont időpontot kell.Nem mindenhol persze.De ha bemész és megmondod,hogy sürgős akkor ellátnak természetesen.És vetess látleletet ha fel akarod jelenteni azt a szemetet.
2010. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:(((((((((((((

menj be,el fognak látni

2010. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...remélem, nem fognak leszídni, hogy időpont nélkül odapofátlankodom. Főleg úgy, hogy lehet, hogy "csak" a szűzhártyám nem szakadt eddig át rendesen, és esetleg amiatt vérzek...de én úgy érzem, hogy inkább valami sérülés miatt, hiszen az első alkalom után sem fájt és véreztem ennyire.:-(
2010. nov. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!