Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek így edzésre?

Mehetek így edzésre?

Figyelt kérdés

Most jött meg és minden nap van 2 órás edzésem.(karate)

Nem lesz valami bajom?Nem fogok átázni?

Eléggé zavar a betét :S


2010. nov. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj tampont!

Szűz lányok is használhatják,először próbáld meg minivel, s ha sikerül utána az edzésre tegyél fel normál béretű tampont + betétet.Általában azt szoktam mondani, hogy elég a tisztasági betét is, hiszen ha már érzed, hogy jön a vér, elmész és cserélsz tampont.

Ez esetben viszont én a helyedben, rendes, egészségügyi betétet tennék be, így biztos nem lenne probléma az edzésen. Ráadásul az edzés nagy részén nem éreznél semmit sem, hiszen a tampon a testen belül felszívja a vért, s csak akkor éreznél bármit is, ha nagyon erős a vérzésed és megtelik a tampon az edzés alatt.Ne aggódj, ha a tampon megtelik, akkor sem esik ki, csak nagyon könnyen ki fog jönni.


Egyébként az edéz alatt nem mehetnél ki 1x pár percre?Akkor tudnád ellenőrizni, hogy minden rendben van-e és ha kell, akkor tudsz cserélni is.

15/L

2010. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de nem szeretnék tampont használni :(
2010. nov. 21. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugodtam menj el! bajod nem lesz tőle.


Mivel sportolsz, meglehet, hogy átáznál, éppen ezért menj ki néha wc-re. Akkor cserélj betétet.


Hidd el, semmi bajod nem lesz :)

2010. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!