Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek-e edzésre holnap?

Mehetek-e edzésre holnap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég /tegnap. :)/ elmentem Thai Box edzésre. Az volt az első. Azóta mindenem fáj. Gondolom az izomláztól. Holnap lesz edzés, eltudok menni? Ma alig tudtam lehajolni, hogy hógolyót gyúrjak. :) Tényleg mindenem fáj. :) Esetleg vmi spec krém?


Köszi szépen. 19/F


2010. jan. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sport krémek a patikából!!
2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kend be krémmel, pl lioton, fastum gél... És nyújtsál otthon, esetleg mozogj is ma este egy kicsit, hogy a vérkeringésed felgyorsuljon, és a salakanyagok hamarabb kiürüljenek.(tejsav) És ha holnap tudsz járni:D akkor menj el edzésre, de vigyél sportkrémet, spec. melegítőkrémet és nagyon alaposan melegíts be, nehogy megsérülj, mert ilyenkor megnő a húzódások, sérülések veszélye, mert nem tudod koordinálni a mozgásod. De azért érdemes elmenned hogy rádolgozz, utána jobb lesz.

Hát hajrá!:) Én is thai boxolok, jó az.

2010. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a kondim nem megfelelő sajnos. De csak kialakul.


Amúgy hova jársz? :) Privátba írd meg. :) Kellenek a thai boxos ismik. :D

2010. jan. 19. 19:08
 4/4 anonim válasza:
Megírom itt... a booster'z thai box klubba járok, a 16. kerültbe. Nemrég kezdtem én is, nagyon jó az edző, meg a csapat is, meg jó ez a thai box, jó kemény! Hamar meg fogsz erősödni:)
2010. jan. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!