Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a következménye a rossz...

Mi a következménye a rossz hormonháztartásnak?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt utoljára mentruációm, a nőgyógyász hormonvérvételre küldött. Mi van akkor, ha rossz a hormonháztartásom? Lehet attól gyerekem?

Korábban is maradt már ki 1-2 hónapra, az előző nőgyógyász szerint a súlyproblémák miatt, de ez elvileg rendeződött (akkor 44 kg és 167 centi voltam, most 50-1 kg). Olyat is mondtak, hogy pszichés okai vannak, annak, hogy ilyen rendszertelen. 10 éves korom óta menstruálok, 14 éves koromban volt először rendszertelen, aztán most egy éve megint. 17 éves vagyok és szűz.


2010. nov. 22. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz akkor kapsz gyógyszert, amit szedni is kell! Ha kezelve vannak a hormonjaid akkor nem lehet gond a gyerekvállalásnál én úgy tudom, legalábis nekem az orvosom ezt mondta el, de gondolom ez a hormontól is függ. Nyugodj meg!
2010. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazán köszönöm.
2010. nov. 22. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Elhízás, meddőség - ha nem kezelik.

Ha kezelik, lehet segíteni rajta.

2010. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!