Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek egészségesen...

Szerintetek egészségesen élek? Mi lehet a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Minden reggel gyalog megyek iskolába, 20 perc az út, gyalog is jövök vissza. Sokat vagyok a friss levegőn. Igaz, alig iszok valamit. Eezen kivül rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek, persze nem vagyok a fogyókúrázó, mert akármennyit eszek, képtelen vagyok hizni, nem tudom miért. Rengeteget sportolok, futok, röplabdázok, focizok, kosárlabdázok. De mégis mindig eléggé magas a koleszterin szinetm. Mi lehet a baj? 13 éves lány.
2010. nov. 23. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!A magas koleszterin szintre való hajlam sajnos valamilyen szinten örökölhető:( Nekem is van egy olyan ismerősöm, aki kifejezetten vékony alkat,egészségesen táplálkozik, rengeteget mozog, mégis koleszterinproblémákkal küzd. Az orvosok azt mondták, "ilyen alkat". Minden esetre mozogj továbbra is sokat és róbáld kerülni az állati eredetű zsírok és a vörös húsok (marha,sertés,stb.)fogyasztását.Emellett próbálj több folyadékot inni, ez több szempontból is fontos a szervezeted számára.
2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 404 ***** válasza:
100%
Talán hormonális a probléma.
2010. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!