Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ez a mondat? A...

Mit jelent ez a mondat? A lényeget értem, hogy nincs baja, de minek? :D

Figyelt kérdés
Mérsékelten hypoplasias belső genit. kimed.-ben kóros nem tap.
2010. nov. 23. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérsékelten fejlett belső nemi szervek. A kismedencében kóros (elváltozás) nem tapintható.
2010. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hypoplasia azt jelenti, hogy az adott szerv a fejlődésben visszamaradt. A genit a genitália (ivarszerv) rövidítése.
2010. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ez még nem jelenti azt, hogy meddő lennék, vagy, hogy ne tudnék rendesen kihordani/megszülni egy babát ugye?
2010. nov. 23. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, abszolút! Azt különben sem lehet ennyiből eldönteni, a meddőséget rendkívül sokrétűen kell kivizsgálni.

Ha meg tudsz termékenyülni, a méhed is alakul majd az új helyzethez.


(Az én nejemnek lánykorában olyan rendezetlen volt a ciklusa, hogy azt mondta a nőgyógyász, ne is számítson gyerekre. Eddig 3 lett.:)

2010. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam :)
2010. nov. 23. 22:01
 6/9 A kérdező kommentje:
És gratulálok a gyerkőcökhöz ;)
2010. nov. 23. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Próbálkozzatok (különösen a középidőben), nagy-nagy szeretettel és élvezettel. Ha egy-másfél éve belül nincs eredménye, akkor kell majd továbbgondolni a dolgot.
2010. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatunk, nálam is ez van, és 2 éves lesz a lányom már:)
2010. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Neked is gratulálok akkor! :)


Még nem szerték babát mert csak 19 éves vagyok, de ha már megállok a saját talpamon és bfejezem a sulit, akkor mindenképpen.

2010. nov. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!