Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a következő mondat?...

Mit jelent a következő mondat? . Portio folyt. Tömegesebb méh szab. old. Körny.

Figyelt kérdés

A húgomnak írta ezt a nőgyógyász a papírjára: portio folyt. tömegesebb méh szab. old. körny.

Tudna valaki segíteni, hogy mit jelent ez? Szegényke nagyon fél attól, hogy valami rosszat jelent és azért nem sikerült eddig teherbe esnie.


2011. jan. 8. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne féljen. Portio (méh hüvelybe boltosuló része) folytatásában tömegesebb méh (kicsit nagyobb), szabad oldalsó (?) környezet. Gondolom "szabad oldalsó környezet" alatt a méh függelékeit érti, azaz a petefészkeket és petevezetékeket, ezt szokás vizsgálni, ha kötött, az a nem jó, a szabad a jó. Nem tűnik amúgy túl precíznek, én ilyet még nem olvastam, pedig olvastam már párat. A teherbeeséshez elsősorban nyugalom, biztonság, sok alvás, kiegyensúlyozottság és türelem kell. Nem kell parázni. :)
2011. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már el is mondtam a húgomnak a válaszod és sokkal nyugodtabb lett a pozitív hír hallatán. Még egyszer ezer köszönet érte!
2011. jan. 9. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!