Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már hasonlót a...

Tapasztaltatok már hasonlót a kórházban?

Figyelt kérdés
Abortuszom volt, ugyanis 10 hetesen elvetéltem, és hát utána a műtétet mindnképpen megcsinálják, és hát ahogy velem bántak a kórházban, az olyan szörnyen megalázó volt!
2010. nov. 24. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
és hát, és hát .......
2010. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Írd ki nyugodtan, hogy melyik kórház, süljön a pofájuk.

Amúgy, ha nem spontán az AB, és nem eü. küretet csinálnak, akkor sincs joguk sz-arul bánni veled. Mi jogosítja fel őket az ítélkezésre? Nagyon sok sötét b-unkó dolgozik úgynevezett segítő szakmákban. Erkölcsről ítélkeznek, olyan már fizetésüket felvevők, akik utána még kizsarolnak a betegből annyi pénzt, amennyit csak lehet.

2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit tapasztalni? Nem írtad le, hogy mi történt.
2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a megalázó?
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm is panaszkodott, hogy az orvosok nem úgy bántak vele, ahogy kellett volna...


22/L

2010. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy somogy megyei kórházról van szó(nem a kaposvári).

Velem még sosem történt ilyesmi, és szerettem volna megtudni, hogy tulajdonképpen hogy is zajlik a műtét, és senki nem méltatott rá, hogy elmagyarázza. Mindig azt mondták, hogy majd ez a doki jön, majd az..., és majd ő elmondja. Hogy ne dumáljak sokat, inkább elaltattak, azt sem engedték, hogy végigolvassam az írásbeli tájékoztatót, de az tök mindegy is lett volna, mert a sokktól fel sem tudtam fogni mit is olvasok. Aztán a műtét után kidobtak a szobámban, meztelenül feküdtem félig betakarva egy hideg szobában. Amint magamnál voltam, kótyagosan, miközben ömlött belőlem a vér, felöltöztem, és vártam azt a bizonyos dokit. Másnap sem jött. Reggel vizit. Azt mondja nekem: Maga hazamegy? Mondom :

Igen! Aztán, mielőtt köpni, vagy nyelni tudtam volna, sarkon fordult, és azt mondta, akkor viszlát!

Semmi, jól van? Van kérdése? Ekkor, és akkor jöjjön kontrollra. És semmi együttérzés nem volt sem a nővérekben, sem az orvosokban. Pedig elvetéltem. Elveszítettem a babámat, akit megszültem volna! Ez egy közkórház! De mégis miért ilyen köcsögök? Mert nem adtam hálapénzt? Mégis miért kellett volna hálásnak lennem?

Nem is mentem vissza kontrollra. Magánrendelésen nézettem meg magam!

2010. nov. 25. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!