Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már kórházban szellem...

Láttatok már kórházban szellemet? Vagy tapasztaltatok valami szokatlan dolgot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Már sok szokatlan dolgot tapasztaltam, de itt nem írom ki.
2011. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Megtennéd hogy küldesz privátban egy levelet amiben leírod a sztorikat, nagyon érdekelne!
2011. jún. 15. 10:39
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tom Benko ***** válasza:
12%

Nem. Szellemek nincsenek.

Milyen szokatlan dologra gondolsz?

2011. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

"Tom Benko válasza:


Nem. Szellemek nincsenek.

Milyen szokatlan dologra gondolsz?"


Ezt miből állítod ilyen bitosra??? Bizonyisd be! Ahogy ti szkeptikusok szoktátok mondani nekünk , h bizonyiték hol van?!

És van rá bizonyiték mert minden vallás elismeri ,hogy vannak! És nagyon sok vallás van. Ha neked ez nem elég akkor halj meg

2011. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan munkahelyen dolgoztam, ami temető mellett volt.

Ráadásul éjszaka dolgoztam, mert ez egy bentlakásos szociális intézmény volt.

Hülye helyre tették, de itt volt hely hozzá, itt volt nagy és üres épület.

Hát, én tapasztaltam furcsa dolgokat, de nem csak én, hanem a kollégáim is.

A végén már csak nevettünk, hogy a "házi szellem" micsoda dolgokat csinál.

2011. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Tom Benko ***** válasza:
24%
11:23-nak: Bizonyítsd be, hogy léteznek! Nem nekem kell bizonyítani a nemlétet... Hogy a különböző vallási iratok miről írnak, teljesen irreleváns.
2011. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem tudom bebizonyítani sem azt,hogy létezik , sem azt ,hogy nem, de szerintem sem léteziznek, szóval ez hülyeség!(bár attól még parázom:D)
2011. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Aki tud ilyen sztorikat, légyszi küldje el nekem priviben! De csak a valóban megtörtént esetek érdekelnek! Az ilyen "szomszédom unokájának a lánya mesélte" típusú dolgok nem.....

Előre is köszi!

2011. jún. 15. 15:43
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam ilyet. Olyat igen, amit akár annak is gondolhattam volna, de végiggondolva rájöhettem, hogy csak félrecímkéztem a dolgot.

Az agy fura dolog, mindenben értelmet keres (megvan rá az oka: látsz egy nagy követ, megijedsz, azt hiszed medve. még mindig jobban jártál volna így, mintha kőnek nézel egy medvét). Ez a rendszer érzékeny. A legtöbb szellemészlelés (és jövőbelátás, telepatia, stb.) ennek a következménye. Ezért kell szkeptikusan hozzáállni. A szkeptikus hozzáállás nem azt jelenti, hogy két kézzel kapaszkodik az igazába, hanem azt hogy járjunk körbe egy problémát a lehető legtöbb oldalról és utána ítéljünk.

2011. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!