Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek cukorbeteg? .

Lehetek cukorbeteg? .

Figyelt kérdés
Nagypapám cukorbeteg volt.3 hónap alatt 8 kg-t fogytam úgy hogy nem én akartam. Állandóan fáradt vagyok, egyszer elaludtam délután 5kor, és reggel hétkor nagyon nehezen tudtam felkelni, és egész nap fáradt voltam. Jobban izzadok. Napi 3 liter víz, állandóan szomjas vagyok.:S Egyszer a lábam is begörcsölt. 3 éve beállt a menstruációm, de mostanában még is késik, elmarad.. És úgy félek:SS 15/L 160 cm/46 kg
2010. nov. 26. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérjél beutalót vér és vizelet vizsgálatra!
2010. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konzultálj a háziorvosoddal minél hamarabb, ő továbbküld. A cukorbetegség nem játék.
2010. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet cukor, pajzsmirigy bármi

labor, vérvétel, glükóz és hormonszintek

2010. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:(nagyon sajnállak!!szerintem is minél előbb orvoshoz kéne menni laborvizsgálatokra(pisi,vér)

anyukám biológia tanár ő mondta hogy ha állandóan szomjas valaki és ivásra sem csillapodik az cukorbetegségre utalhat(volt az iskolában egy fiú akinek ez volt és az osztálytársai vették észre rajta hogy amikor szóltak neki néha nem is figyelt oda mert nem hallotta, meg elaludt órán meg ilyenek)

szóval vizsgáltasd ki magad

2010. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!