Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok puffadva, érzékeny...

Fel vagyok puffadva, érzékeny a mellbimbóm és tegnap csomot éreztem a bal oldalon a medence csontom mellett. Körübelül 2-3 nap múlva kellene megjönnie. Télleg megfog jönni? Vagy csak az a baj, hogy bemesélem a terhességet?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja, hogy biztos megfog jönni, mert neki is ilyen szokott lenni. 3.-án voltam együtt a barátommal. óvszert használtunk, terhes képtelenség, hogy legyek. Még soha nem volt panaszom akkor amikor megjött. menjek el nögyogyászhoz, vagy csak a stressz teszi, hogy bemesélem magamnak a terhességet és itt a félév?? :$ olvastam, hogy 2 hét mulva jelenteznek az első terhességre utaló jelek... hát ez a 12.nap se rosszul nem vagyok, nem sötétedik a mellbimbó udvarom...stb. nagyon kétségbe vagyok esve. =$
2009. jan. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosat mondani nyilván senki nem tud, de a leírás alapján kicsi a valószínűsége a terhességnek. Túlságosan aggódsz és még tüneteket is produkálsz....
2009. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy szoktam érezni magam a menstruációm előtt pár nappal. A hasam nagyobb lesz, behúzni lehetetlenség, a melleim hihetetlenül érzékenyek, a derekam fáj, illetve a medencémnél lévő nyirokcsomóim is duzzadtabbak, néha fájnak is. Ne aggódj, és ne idegeskedj, ha helyesen használtátok az óvszert, nincs mitől félned!
2009. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uhh. nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat... rögtön megnyugodtam... =]
2009. jan. 15. 13:25
 4/7 A kérdező kommentje:
most már nem fáj semmim... de még mindig fel vagyok puffadva... késni fog?
2009. jan. 15. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a jóég tudja megmondani, puffadásnak ezerféle oka lehet. Neked kell ismerned a tested, hogy milyen jelei szoktak lenni a menstruációdnak, illetve mikor kéne megjönnie.
2009. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddig nem voltak se görcseim se semmi... vagy csak nem tüntek fel?? mert most nagyon figyelek... már bemesélem a terhességet...-.- ááááááá
2009. jan. 15. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg...=(... felfázás lehet az oka?? vagy a stressz?
2009. jan. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!