Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Kb. egy...

Mi lehet a bajom? Kb. egy hete volt a mensz. Utolso napja. Tegnap edzes utan vereztem, de nem menszesz jott meg ismet, inkabb folyas szeru verzes. Tegnap meg csak egy alkalommal, ma mar tobb alkalommal. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Talan az edzes lehetett megerolteto?(bicikli,felulesek)En nem ereztem megeroltetonek a tegnapelotti edzesemet,de lehet megis az volt,es ez okozta a verzest?volt mar valakinek hasonlo tapasztalata?mindenkepp elmegyek orvoshoz,csak velemenyeket szeretnek hallani,esetleg akinek volt ilyesmi tapasztalata.26/l
2010. nov. 28. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A megerőltetés lehet, mert menstruáció után a hüvelyben még napokig letapadhat vér, és az ürül ki, tehát nem a méhből jön. De azért doki kéne.
2010. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen régebben tesióra után, de akkor még nem állt be a mentstruációm sem.

23/L

2010. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes?
2010. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h terhes lennek mert kb.9 napja volt a menzeszem utolso napja.Bar ez a menzesz az elozot koveto 36.napra jott meg,es en meg csinaltam is tesztet mert azt hittem mar nem fog megjonni,lehet terhes vagyok.De alighogy megcsinaltam a tesztet,ami termeszetesen negativ lett,ra egy orara megjott.Szoval ez utan a menzesz utan egy hetre kb.jott nekem ez a 3 napos verzes.Most megint semmi.
2010. nov. 30. 23:52
 5/7 anonim válasza:
Nekem csutortokon mult el a menzeszem és szombaton pisilés után a wc papír véres volt kicsit.Nemértettem,mert sose volt velem ilyen.Megvagyok fázva,antibiotikumot szedek,ettol lehet?Vagy még a menzeszbol maradt bennem egy kicsi vér és az jott ki?
2010. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet veled ha nem vagy terhes!Ha terhes lennél már rég elment volna a baba,de így csak azt tudom mondani,hogy menj el egy dokihoz és add elő neki is a történetet és ő majd megmondja mit is kell tenned!
2010. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok,koszonom a valaszt mindenkinek!
2010. dec. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!