Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek minden egyes...

Miért vérzek minden egyes alkalommal?

Figyelt kérdés
Négyszer voltam eddig barátommal és mindig vérzett.. :S ez mitől van? pedig egyáltalán nem durva..sőt.. nem is menstruáció..
2011. aug. 19. 19:30
 1/5 anonim válasza:

A legelején én is sokszor bevéreztem utána. Pár csepp volt igaz, de egy ideig volt. Van, aki erősebben is tud vérezni, úgyhogy én szerencsésnek érzem magam.

17/L

2011. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vele veszítetted el a szuzessegedet? nekem ugyan ez volt...sot 5-6 alkalommal is vereztem nem tom meirt volt...de nem volt semmibajom tole....lehet mert folyton ideges voltam es nem tudtam teljesen elengedni magamat...
2011. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre találták fel az előjátékot és a síkosítót.
2011. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az nem attol volt amugy meg nincs szugsegem sikositora....sok emberrel van ilyen, hallotam mar olyan is h mikor elvesztette a szuzesseget ugy verzett h minden olyan volt en velem nem ez volt hanem tobszor kicsit vereztem...azota igenis jo a szex....es nincs emmi bajom... L/20
2011. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hüvely falát borító nyálkahártya réteg érzékeny, és lehet, hogy fokozott feszülés, vagy kidörzsölődés hatására enyhén vérezni kezd.Én az együttlétek alkalmával nem vettem észre, hogy véreztem volna, később viszont előfordult egyszer-kétszer, sőt, még ujjazás után is.Nőgyógyászati vizsgálat után is mindig szokott halvány pecsételésem lenni.Szerintem nem kell rögtön megijedned ettől.Az első pár alkalom után pedig még főleg nem.Van egy olyan mondás, hogy "a szexet tanulni kell" -ebben van némi igazság: idő kell ahhoz, hogy elérd azt, hogy már ne legyél annyira izgatott/feszült,és el tudj teljesen lazulni.Többszöri, gyakoribb együttlétek során ez sokat fog változni. Ha viszont a vérzés akkor is fennáll majd, keresd fel a nőgyógyászodat, és kérd, hogy vizsgáljon meg, hogy nincs-e semmilyen rendellenesség (méhszájseb például okozhat vérzést és fájdalmas közösülést).De ne gondolj azonnal a legrosszabbra! Először "gyakoroljatok", és kívánom, hogy hamar találjátok meg a tökéletes összhangot!;)
2011. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!