Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Egy hete...

Mi lehet a bajom? Egy hete kezdődött. Lent részletesen. Hasfájás, hányinger.

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött fájni a hasam a köldök vonalba bal oldalt... néha szúr néha fáj.. aztán átsugárzódott a jobb oldalamba is... meg néha középen kis tűszúrások is voltak. Most igy hétvége fele nagyon hányingerem lett..enni sem birok mert utána hány ingerem van. Hasam hol fáj hol nem.Szerintem puffadásom is van mert kemény a hasam.Hasmenésem is volt tegnap.De már a petefészkem is fáj. Jövöhéten kéne megjönnie. Minden esetre hétfőn elmegyek az orvoshoz. De hátha ti is tudtok valamit mondani.
2010. nov. 28. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem valami vírus
2010. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet terhesség?? Bár minden hónapba megjött és a tesztek is negatívak... vagy esetleg felfázás??
2010. nov. 28. 13:21
 3/6 A kérdező kommentje:
hasam is be van keményedve bal oldalt.:(
2010. nov. 28. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább valami gyulladás odabenn, már holnap menj el orvoshoz!
2010. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintetek elküld ultrahangra?
2010. nov. 29. 11:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Na voltam az orvosnál.. Azt mondta hogy ameddig úgy fáj hogy kibirom nem tud mit csinálni... ha már nem birom akkor menjek az ügyeletre:S Remélem hogy nem vagyok terhes csak valami emésztési zavar hogy szurkál a hasam meg fáj oldalt! Nem nagy tudású orvos volt.Igazából nem is érdekelte.. Na majd lesz valami.
2010. nov. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!