Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora rá az esély, hogy...

Mekkora rá az esély, hogy elszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Összvissz ez az 5. menstruációm. Nagyon utálom a betéteket ,és ma próbálkoztam a tampon felhelyezésével. Elkezdtem , már majdnem teljesen bennem voltam amikor éreztem , hogy megakadt. Gondoltam kicsit erősebben nyomom (ne úgy képzeld , hogy teljes erőmből neki feszültem:P)Aztán egyik pillanatban az "akadály" mintha ott sem lett volna, haladt tovább, de amikor "tovább jutottam" éreztem valamit, mintha elszakadt volna a szűzhártyám, de ekkor az egésznek egy picit megváltozott az iránya. MOndjuk lehet csak beképzelem , mert annyira rávagyok/voltam parázva. 13/L
2010. nov. 29. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A hüvely nem egyenes, hanem van benne egy kis "kanyar" fölfelé. Ha egyenesen akartad fölnyomni a tampont, valószínűleg ezért akadhatott meg. A szűzhártya nem a hüvely mélyén, hanem a hüvelybemenetnél van, inkább azt érezhetted, hogy a tampon befordult a hüvely falán.
2010. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez olyan 2-3. centinél lehetett.
2010. nov. 29. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átszakadt a szűzhártyád, de még szűz maradsz egyébként amíg egy fiú majd a kukiját be nem dugja a puncidba.
2010. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jahm:/ nem baj, de most olyan lelkiismeretfurdalásom van vagy nem is tudom... /mondjuk inkább, mint a betét-.-/
2010. nov. 29. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

nemvalószínű, az a mini tampon elsem ér odáig.

amit éreztél akadást az sokminden lehet, főleg ha először próbáltad meg hazsnálni. valószínűleg volt benned egykis stressz is, ennek hatására pedig akaratlanul is összeszorítod az izmaidat ott lent. ha egy kicsit lazítasz rajta máris tovább tud haladni a tampon.

a másik pedig h a hüvely télleg nem egyenes, ha egyenesen akarod felnyomni akadályba ütközöl. ha megváltoztatod picit az irányt, már megyis tovább. de ez igaz lehet akkoris ha pl ferdén próbálod felhelyezni, balra-jobbra is megakadhat és mivel éppen vérzel, síkos ott belül, elég csak egy kis mozdítás és máris jó irányba terelődik.

szóval nemvalószínű h a szűzhártyádat szakítottad át.

sokéve hazsnálok már tampon, deha éppen nagyon sietve teszem fel, néha még énis "elakadok" picit. pedig már szűz sem vagyok

2010. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!