Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A génia 92 hüvelyhelyreállítót...

A génia 92 hüvelyhelyreállítót mindet el kell használni? Vagy csak néhány darabot? Mert a tájékoztatóban olyan sokmfajta alkalmazást írnak.

Figyelt kérdés
Én gombás fertőzésre kaptam most egy aplikátort, utána pedig menstruálni fogok és ezek után szeretném használni, hogy a hüvelykrém után és a menstruáció után tuti helyre álljon. Mennyit használjak el?
2010. dec. 1. 09:55
 1/3 anonim válasza:
nekem kettő-három elég szokott lenni,már az első után érzem,hogy rendben vagyok odalent. bár én fertőzés után még nem használtam,csak enyhébb felfázásnál.
2010. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek mert augusztus óta kezelnek, és egyszer sem jöttem helyre, és nagyon reménykedek benne, hogy ezúttal majd használ a krém amit adtak, ezért vagyok bizonytalan, hogy mennyi is használjak el, hogy biztos ne kapjak vissza már semmit. Már nagyon régóta szenvedek, és szeretném ha vége lenne.
2010. dec. 1. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben használd el mindet. Később ha érzed, hogy valami nem stimmel, akkor 2-3 db elég szokott lenni. Nekem így vált be, amikor gondjaim voltak.
2010. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!