Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan működik a fogamzás...

Hogyan működik a fogamzás gátló hányás után? ( ez nincs a tájékoztatóban)

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni (1 hete) a fog. gátlót,nincs semmi panaszom csak kiváncsi vagyok mert pl ez nincs benne a tájékoztatóban és szerintem fontos és sokan nemtudják ( környezetemből kiindulva, mert már ott is kérdeztem olyanoktól akik szedik): Ha beszedem a gyógyszert és hányás hasmenés van az elkövetkezendő 2-4 órában és "kijön" akkor abban a hónapban már nem vagyok védett, vagy 7 napot kell várni és újra védett vagyok?


Gondoltam megkérdezem itt is hátha van aki megtudja válaszolni és nem csak úgy szedi a fog. gátlót hogy azt se tudja mi van!

Remélem értitek a kérdést, köszi előre is!


2010. jan. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Na hallod ezzel bajban vagyok :S Tényleg nincs beenne a tájékoztatóban és én is fel akartam tenni már a kérdést..
2010. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na látod, ezt sokan nemtudják:S de valahol azt olvastam, hogy ugyanugy védett vagy kivéve a szünetben, de nemtom hogy igyvan-e
2010. jan. 13. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszerem tájékoztatoja azt irja ha a gyógyszer bevétele után 3-4 orán belül hányok vagy erős hasmenésem van pótoljam egy új tablettával. (mivel nem tud igy felszivodni,és olyan mintha kihagytál volna 1 szemet)
2010. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy másnap, ha beveszed a következőt újra védett vagy, de azért inkább kérdezd meg egy szakembertől.

2010. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
potolni kell.
2010. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém azt írja, hogy akkor egy hétig kiegészítő védekezés javallot( javasolják...jó fejek:P)

de ah pótlod, akkor honnan lesz az utolsó szemre... meg a 3 fázisú esetében ezt nem is igazán tudod megcsinálni

a te gyógyszered esetében kérdezd meg legközelebb sztem az orvostól, ha nincs benne a tájékoztatóban

2011. febr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!