Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, fájdalmas tüszőrepedés,...

Erős, fájdalmas tüszőrepedés, oka?

Figyelt kérdés

na az a problémám hogy már hónapok mind jobban és jobban megvisel a tüszőrepedésem...sokkal jobban megvisel mint maga a menzesz...most például annyira kritikus a helyzet hogy hogy elvileg 6.án kell érnie és 10.ig kellene tartani de nekem már ma, 2.án fáj úgy hogy menni alig tudok, jah és 29.-én múlt el a menzeszem...:S szóval két napja múlt el a menzeszem és már fáj a peteérésem...:S


megjegyzem addig jó volt amig csak simán megéreztem, és fájdalommal nem járt, hogy mikor érik...de már nagyon fájdalmas :S


2010. dec. 2. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs gyulladásod és azért fáj jobban? Petefészek gyulladás? Én ha ennyire fájna, elmennék a dokimhoz.
2010. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, én akarok menni dokihoz, de anyu mindig azt mondja fölösleges... és én mindig mondom h szeretnék mondja jó akkor majd elmegyunk... aztán sose megyunk...:S
2010. dec. 2. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt ilyen tünetem. Aztán hónapok után derült ki, hogy kismedencei gyulladásom van. (vérvételből is feltűnhet) de ne várj anyukádra, menj el egyedül ha ő nem ér rá, hisz több oka lehet ennek.
2010. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen tüneteim vannak sajnos, már vagy tíz éve. (Azóta van két gyermekem is.) Voltam orvosnál, nincs semmi bajom, gyulladásom. Azt mondta, ha nagyon nem bírom, vegyek be egy fájdalomcsillapítót, mást nem tud tanácsolni (mivel fogamzásgátlót nem szedhetek).

Van, hogy a lábamat is alig bírom emelni, nagyon rossz, tehát totál át tudom érezni a helyzeted. Azért valahol gáz, hogy ezek a termékeny napok meg minden, szerencsétlen nőnek meg ahelyett, hogy sej-haj-hujuju egész nap, csak kínlódik görnyedezve. XD :S

2010. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de inkább lásson egy orvos, minthogy ha tényleg gyulladásod lenne, akkor annak lehet szövődménye is. Nem játék! Van tini nőgyógyász is, akkor menj el oda, ha annyira fiatal vagy.
2010. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2010. dec. 4. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:

20 évesen miért kell Anyu? Ne haragudj, de szerintem simán elmehetsz egyedül is!

Vagy menj egy barátnőddel és akkor nem lesz olyan kellemetlen a váróban egyedül üldögélni.


Mindenképpen menj el, legalább megnyugodsz, hogy nincs nagy baj.

2010. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz! Addig pedig fürödj meg jó meleg vízben, nekem attól elmúlt.
2010. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is már 18 évesen egyedül mentem nődokihoz. Ha van pénzed, akkor menj magánrendelésre, biztos valamelyik barátnőd tud ajánlani nődokit, akinél már járt. De az sztk-ba is símán elmehetsz.
2010. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!