Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok és most borzaszt...

Terhes vagyok és most borzasztóan görcsöl a hasam, olyan mintha meg akarna jönni a menstruációm, szúróan fájdalmas. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és nagyon nagy fájdalmat érzek az alhasam környékén, mint mikor épp megjön a menstruációm és nagyon fáj, szúró érzéseim vannak, görcsöl miatta a hasam. mitől lehet ez? lehet hogy spontán vetélésem lesz? vagy mi történik velem? eddig ez nem volt, ma délután kezdődött.
2011. szept. 28. 00:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Nekem is volt fájdalmam,de nem ilyen erős...nem volt semmi gond,természetesnek mondta a doki.

Viszont ha nem szűnik 1-2 órán belül,szerintem hívj mentőt!Ez nem játék.

Pecsételő vérzés van?

2011. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
vérzés egyelőre nincs, csak fehéres-sárga folyás de az már egy hete.
2011. szept. 28. 00:22
 3/43 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
A folyamatos görcs nagyon nem jó, a szurkálás még elmenne, de ez nem. Miért nem szóltál azóta még a dokinak??
2011. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
menj be orvoshoz, vagy ügyeletre, vagy reggel az első dolgod legyen. lehet ártalmatlan, de erre így látatlanba laikusok nem fognak tudni megnyugtató választ adni. szurkolok, hogy minden oké legyen.
2011. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
ez a menstruációs görcsre hasonlító folyamatos fájdalom csak most kezdődött egy órája, délután még csak a szúrkáló érzés volt. bevettem most két fájdalomcsillapítót 20 perce, valamelyest jobb, de még mindig érzem hogy nincs rendben valami, félek és nem tudom kihez fordulhatnék, ilyenkor a dokim nem venné fel a telefont.
2011. szept. 28. 00:26
 6/43 A kérdező kommentje:
aludni szerintem nem fogok tudni, virrasztva valahogy megvárom a reggelt és első dolgom lesz az orvoshoz menni.
2011. szept. 28. 00:27
 7/43 anonim ***** válasza:

A fájdalomcsillapító szehető várandósan?Mit vettél be?

Értem,hogy a dokid nem venné fel...de itt most nem róla van szó,hanem a babádról.

2011. szept. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Milyen fájdalomcsillapítót, te jó ég?? u_u
2011. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalomcsillapító? Ráadásul kettő??

Ilyenkor magne b6-ot kell bevenni és lefeküdni pihenni, hogy segíts hatni a magnézium izomlazító hatásának.

2011. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
voltaren dolo-t vettem be, nem volt itthon más és már nem bírtam a fájdalmat, most aránylag jobb, már tudok ülni, eddig állnom kellett.
2011. szept. 28. 00:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!