Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megoldható kezelés hüvely...

Megoldható kezelés hüvely problémára otthon?

Figyelt kérdés
Azt hiszem bakteriális hüvelyfertőzésem van,nem viszketek,de szagos sárgás folyásom van. Elég nehezen tudom megoldani a dokit,mert itthon vagyok a babámmal. Van valami,amivel ezt lehet kezelni? Pl. canesten vagy ilyesmi? Úgy tudom,az jó! De erre is? Köszi a válaszolóknak!
2010. dec. 3. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem bakteriális hüvelyfertőzésem van"


Kezdjük ott, hogy ez nem diagnózis. A bakteriálisra amúgy sem jó a canesten, mert az gombára van.

Ha nem tudod mi bajod akkor a gyerekkel menj el dokihoz, de félre ne kezeld magad mert nagyon, nagyon csúnya vége lehet.

(Az ilyen nőknek szokott lenni az évekig nem múló gyulladásos hüvelyfertőzése, ami az egész életét megkeseríti.)

2010. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Canesten gombára van. Amit leírtál, sárgás, szagos folyás, az tényleg inkább baci lesz. Baktérium fertőzésre - nagyon helyesen - csak orvosi rendelvényre kiadható szerek vannak. Úgyhogy nem igazán van más választásod, mint felkeresni egy nőgyógyászt. Van, ahol van este is rendelés, 7-ig, 8-ig, csak van valaki akire ráhagyhatod a babát egy órára? Ha másképp nem megy, vidd magaddal, de ezt muszáj kikezelni, mert akár felszálló fertőzés lehet belőle, gyulladásokkal.
2010. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki a zsályateás lemosást
2010. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!