Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tart ilyen sokáig a...

Miért tart ilyen sokáig a mestruációm? Január 9-én jött meg és azota még mindig vérzek pedig már barna folyás is volt. Mitől lehet ez? Természetes?

Figyelt kérdés
Meg az természetes ha mestruáció előtt és közben is fáj a petefészkem?És nem görcsöltem a mestruáció alatt csak néha enyén.Lehet,hogy azért tart ilyen sokáig mert nem volt meg rendesen a múlt hónapban?Sok alvat vér darabkák is voltak.Jauár 2-a ota fáj a petefészkem és egyre erősebben.Szúrkálást érzek és ha megnyomom a hsamat vagy ha hasra fekszem fáj a petefészkem.Melleim is szokott fájni.Néha érzékenyek.Mi lehet az oka?Ja és sokszor fáj a hasam középen lent.Köldökömnél is szokott szúrkálni és az alhasomban is szokott.
2009. jan. 18. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnézetheted magad nőgyógyásszal. Amúgy ez 9 nap, még nem számít soknak. A fájásokra vehetsz be fájdalomcsillapítót, Cataflam, Meristin, Algoflex M (én ezt szedem, ha görcsölök)

Ha nagyon zavar, menj el dokihoz, de szerintem ez még természetes, és egyszerűen kezelhető.

2009. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp menj el nődokihoz,mert az még nem baj hogy 9 napig van meg de az hogy fáj a petefészked az már nem túl bíztató.Hidd el nyugodtabb leszel ha elmész .És manapság telefonos egyeztetés mellett hamar túl vagy rajta.

2009. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen.. a leghosszabb 16 napig tartott. gondolhatod h kivoltam már. és mittén a 10. napon még dőlt a vér szó szerint... nem mentem még orvoshoz, nem is tervezem, hátha magától beáll a ciklus. de te menj el mindenképp.
2009. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!