Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Június óta nem szedek fogamzás...

Június óta nem szedek fogamzásgátlót, utána egy hónap múlva megjött rendesen, utána majdnem pontosan a következő de utána csak november (3 hónapra rá) végén most megint késik. Kb 5 évig szedtem a gyógyszert. Várjak még vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erre lehetett számítani,szerintem várjál még mert biztos hogy a gyógyszer borította fel a hormonháztartásod.Én korábban hagytam abba és még mindig nem állt be.Mondjuk én tovább szedtem kb.3 évvel

2009. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Mindenképp minél hamarabb,már a 3 havi kimaradás után is el kellett volna menned,sztem összezavarodott a hormonháztartásod,kapsz rá gyógyszert,és rendbe fog jönni,de annak is idő kell,ha a gyógyszert azért hagytad el,mert babát szeretnétek,akkor pedig S.O.S,mert ilyenkor azért kell egyéntől függően pár havi ciklus,hogy beálljon a mensid.Melody

2009. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!