Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fejfájás, szédülés, hányinger?...

Fejfájás, szédülés, hányinger? Mitől?

Figyelt kérdés
Péntek óta szédülök hol kevésbé hol nagyon , tegnap máralig szédültem, voltam dokinál, hogy hányingerem van szédülök fáj a fejem, mondta, hogy benyeltem valami vírustazért van ez, csaka hányigerre adott gyógyszert a szédülésre nem, tegnap csak délelött szédültem kicsit délutánra semmi probléma nem volt, ma reggel megint szédültem 2x-er de gyenge volt, szerintetek? vagy valakinek valami tapasztalat?
2010. dec. 6. 09:32
 1/6 A kérdező kommentje:
a vérnyomásom megmérte alacsony volt azt mondta azért szédülök
2010. dec. 6. 09:34
 2/6 anonim válasza:
Ez a fejfájós dolog veszélyes is lehet.A dokik alapból mindig azt mondják hogy ,,valami vírus,,.És el van intézve.Ne bízz a magyar egészségügyben mert felszínesek,nem törődöm hozzáállásúak.Az állandó fejfájás,szédüléssel agyi keringési zavar is lehet.Nagyon vigyázz!
2010. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reméljük nincs nagy gond.Fejfájás lehet ettöl a hülye időtöl is,mert ha jön valamilyen front és kicsit érzékeny vagy könnyen megérzed.Vagy elég ha ugy mentél ki hogy nem volt megszáritva rendesen a hajas és megfázott a fej.

Eszel rendesen?Mert attol is mind a 3 lehet,akár egyszerre.

Pl én reggel felkelek és nem eszek egyböl vagy édeset akkor már hányingerem van.Vércukorszint is okozhat ilyet.

De lehet hogy csak az orvosnak van igaza és valami virus.

Jobbulást!

2010. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jelzem sorstárs, vagyok. Éppen péntek óta nyúzom az ágyat egy ilyen fejfájós és szédülős vírustól.
2010. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt amikor arcüregem volt.de lehet más is.menzesz?
2010. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a szédülés az most úgy van nálam, hogy reggel szédülök olyan 2 szer kb és okés vagyok másnap reggelig, a fejfájás meg olyan,hogy egyszer fáj egyszer nem de nem annyira mindig máshogy a menzeszem ezen a néten fog megjönni válaszokat köszi
2010. dec. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!