Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok. Tegnap megtudt...

15 éves vagyok. Tegnap megtudtam, hogy sose lehet gyerekem. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 19:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet egy orvos ötperces vizsgálat vagy kezelés után nem mond. Mielőtt ilyesmit kimondanának, hosszasan kell vizsgálni, hogy megállapítsanak egy diagnózist. De kellett, hogy adjon egy kezelőlapot, amin feltünteti a végzett kezelést és a diagnózist. Teljesen nyilvánvaló, hogy el kell menni egy másik, rendes orvoshoz és végigbeszélni. Minél hamarabb.
2010. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság! Ne törődj ilyen 5 perces vizsgálatokkal. Én meg elviekben a fél szememre vak lettem 11 éves koromban, gyakorlatilag nekem van - még sérült szemmel is - az egyik legtökéletesebb látásom az osztályba. 18F
2010. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj másik orvoshoz, hátha vele jobban lehet beszélni. Talán majd minden kérdésedre választ kapsz.
2010. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Anyukám kapott jövőhét keddre időpontot egy másik orvoshoz

Mickolcon!

Remélem sikerrel járunk..

2010. dec. 8. 18:29
 15/29 anonim válasza:
100%

hali! esetleg beírhatnád ide, mit írtak a leletre, meg tudnám mondani konkrétan mit állapítottak meg.

de ilyen gyors vizsgálat után egyértelműen ezt kijelenteni a legnagyobb marhaság. nyugodj meg, hogy ez nem így megy. egyébként a barátnőmnek is mondogattak ilyet anno 14 évesen mert sokszor volt felfázva, most 20 éves és semmi baja.

2010. dec. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
miskolcon dr steinhoffer-hez menj,aranyos,kedves doki,semmelweisben is rendel (ott ingyen),magánredelője pedig a villanyrendőrtől feljebb van ahogy mész a népkert felé (ott pénzért)
2010. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Ne izgulj! Ha nem arrol van szo, hogy nem termelsz sejteket, akkor nincs olyan problema, amit ne lehetne kesobb athidalni! Nekem seb van a mehfalamon (fiatalkori mutet), ami miatt csak lombikprogrammal mukodhet. Hormonalis, vagy sejtmegtapadasi gondokra meg van gyogyszer!

A mi csaladunkban nagyon sok nonek mondtak, hogy felejtse el a gyereket, es megis mindenkinek van csaladja (egyiknek harmas ikrei szulettek) :))) Csak ne add fel! Es figyelj arra, hogy ezentul ne fazz fel (ne ulj hideg kovon, derekad mindig legyen eltakarva a szel elol stb.)

2010. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
érdemes az ilyen dolognak jobban utána érdeklődni, én nagymamámból indulok ki, hogy egyik kórházban eltörték a lábát akkor nem vették észre sem, majd átkerült egy megyeszékhelyen található kórházba, ott sem vették észre, végül Szegeden tűnt fel nekik, hogy jééé ennek a néninek eltört a lába és két kórház eddig észre sem vette.... szal magyar egészségügyi rendszerről ennyit. azért írtam ezt le,hogy nem feltétlen kell rögtön az első szóban megbízni és hinni neki
2010. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

"Ha nem arrol van szo, hogy nem termelsz sejteket, akkor nincs olyan problema, amit ne lehetne kesobb athidalni!"


Remélem ezt az oltári nagy baromságot te sem gondoltad komolyan. Értem én, hogy meg akarod nyugtatni a kérdezőt, de hülyeségeket azért nem kéne írni.

2010. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%

Az orvosok nagy pa**sztok tudnak lenni néha. Nekem 16 évesen azt mondta az iskolaorvos, hogy menjek el csipkeverőnek, vagy valami hasonlónak mert elég rossz a szemem, és ezért nem ajánlja hogy főiskolára menjek, azóta lediplomáztam és még mindig látok. :)

Nem kell félni, bátran utána kell járni a dolgoknak.

2010. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!