Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, hogyan...

Mi a véleményetek, hogyan dolgozzam fel? Egy 19 éves lány

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és 23 éves barátom néha a hugával alszik egy ágyban, ami úgy érzek nincs már rendjén ebben a korban. Huga 19 lesz. Azért is fájlalom, mert úgy érzem nem fog tudni elszakadni otthonról és külön életbe kezdeni velem, szóval félelemmel vegyes az egész.


Szerintetek ez normális amit csinálnak? És az, hogy ettől idegbajt kapok?


2010. ápr. 22. 18:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
39%
együtt alszanak? az oké, ha mondjuk nincs egyetlen külön ágy sem, de azért...lehet hogy paráználkodnak?
2010. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
46%
a hugát csak nem kúrja már meg...de megtenné,pofont neki!
2010. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
nem egészséges!! veled kellene aludnia nem a húgával!! nincs köztük vmi?(de most komolyan)
2010. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Eszem ágába sem jut, hogy paráználkodnának, engem már az zavar, hogy egyáltalán felmerül bennük, hogy együtt aludjanak, mikor van külön ágyuk, külön szobájuk. Amúgy franciaágya van mindkettőjüknek.


Mégegyszer: bízom barátomban, tudom, hogy nem abberált állat, viszont nem tudom, hogyan dolgozzam fel, hogy nem tudom ezt elfogadni.


Az érdekel, hogy szerintetek normális-e, hogy néha egy ágyban alszanak és ezt nem tudom elviselni?

2010. ápr. 22. 18:36
 5/48 A kérdező kommentje:
Ja és azért nem velem alszik, mert én 200km-rel arrébb járok suliba és ritkán megyek csak haza és akkor csak velem foglalkozik. :)
2010. ápr. 22. 18:39
 6/48 anonim ***** válasza:
16%
az a véleményem, hogy szexi lehet a huga, hogyha őt választja helyetted, vagy pedig te vagy ronda és béna.
2010. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
81%
szerintem ez egyáltalán nem normális.. mert ha mondjuk még 5 évvel fiatalabb lenne a huga.. na de 19!! ez nemnormális dolog. ülj le vele és beszéljétek meg hogy neked ez rosszul esik.
2010. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Na jó kis gyíkpartit kerekítettem(tisztelet a kivételnek):\ (Amúgy) 18:29-es pedig saját előző kommentjére helyesel úgy, mintha más írná a választ.. no comment


Kérlek szépen titeket segítsetek, ez nem vicc!!

2010. ápr. 22. 18:43
 9/48 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szeretik egymást mint testvért nyugi nincs gond azzal!

És azzal kapcsolatban is megnyugidhatsz hogy ez nem vet majd rosszat ha most igy egybe vannak ha elköltözik akkor is csak normális lesz!

2010. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
84%
Viccet félretéve. Ez komoly dolog. Ez komoly pszichológiai problémákra utalhat, valószínűleg a húgánál. Ez mindenféle képpen aberrált dolog. Az hogy nem tudod elfogadni az teljesen érthető, ezt nem is kell elfogadnod! De mégis mi az oka hogy együtt alszanak?
2010. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!