Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellékh...

Fogamzásgátló tabletta mellékhatásai? Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés

Tapasztaltatok mellékhatásokat a szedés során, amit a tablettának tulajdonítotok? Babavállalás előtt mennyi idővel szükséges abbahagyni a szedését, hogy megfelelően kiürüljön a szervezetből?

És végül, jelentkeztek mellékhatások, mikor abbahagytad a szedését?


Köszönöm mindenkinek!


2010. dec. 11. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Annyi idő után ürül ki, ameddig szedted. Ha 3 évig szedted 3 év alatt fog kiürülni. Mielőtt szedtem patis voltam zsíros volt a hajam, mikor szedtem minden makulátlan volt,nem zsírosodott semmi, aztán mikor abbahagytam még több és nagyobb patim lett.
2010. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Hat az elsö jo nagy marhasagot irt....
2010. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tinker Bell ***** válasza:

Ezt a kérdést nem ide kellett volna írni, de azért válaszolok.


Lehetnek mellékhatásai, hogy mik azok az a szervezettől függ.Lehet hízás, étvágytalanság, igazándiból nagyon sok minden...


Hogy mennyi idő alatt ürül ki, arra egyértelmű választ nem fogsz kapni, ugyanis van olyan orvos aki 3-6 hónapot mond, van aki viszont azt, hogy már akár egy hónap alatt is.


Én már abbahagytam, de csak kb. 3 év múlva lesz babaprojekt. Nem voltak/vannak mellékhatások. Annyi csak, hogy jobban fáj, amikor megjön és kitolódott pár nappal a ciklusom.

2010. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tinker Bell ***** válasza:

Hát ez tényleg nagy idiótaság...

Már bocsi!

2010. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia. én csak a saját tapasztalatomat írom le, szóval nem biztos hogy nálad ez lenne. nekem borzasztóan elkezdett hullani abbahagyás után a hajam, rá 1-2 hónapra. a menstruációm kimaradt 4 hónapig, aztán végül megjött. mindenkinél más mellékhatások jöhetnek elő, és az is lehet hogy semmilyen mellékhatást nem fogsz tapasztalni, emberfüggő.
2010. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tinker Bell ***** válasza:

"Ha 3 évig szedted 3 év alatt fog kiürülni."


A második válaszoló és én is ezt tartjuk hülyeségnek nem a saját tapasztalataidat! Gondolj már bele, hogy mennyire irreális: szeded mondjuk 16 éves korodtól 25ig, az 9 év. És csak újabb 9 év után lehet gyereked, ha ennyi idő alatt ürül ki?!

2010. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, gyereke lehet megfoganhat, de a gyógyszer tényleg annyi idő alatt ürül ki véglegesen, teljesen.
2010. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. válaszoló itt félreértés van, én nem az első válaszadó vagyok, én csak leírtam nekem mik voltak.
2010. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha évek alatt ürülne ki a szervezetből akkor nem lenne para ha elfelejtenél egyet bevenni és félnél hogy teherbe esel.nagy hülyeség.
2010. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tinker Bell ***** válasza:

Igen! Közben rájöttem, de a véleményem továbbra is ugyanaz, csak nem neked szólt!


=o)


Bocsi!

2010. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!