Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12-éves vagyok és folyásom...

12-éves vagyok és folyásom van. Az odalent lévő szőröm mindig "összetapadt". Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Menj el gyerek nőgyógyászatra.
2010. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondták hogy borotfáljam le. De az elvileg fáj is és nem nekem való. OK.elmegyek. kösz a választ.
2010. dec. 12. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért nem kell elmenni nőgyógyászhoz.

minden lánynak volt folyása és az rendesen összetapad estére már és kellemetlen szagú is.és hamarosan meg fog jönni a menzeszed. :)


am a borotválás egyáltalán nem fáj ha nem vágod el magad.

ha még nem érzed idejének h leborotváld akkor picit ollloval vágj vissza onnan ahonnan összetapad:)

2010. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!!
2010. dec. 12. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

19:50 -es kommentelő ezért nem kell orvoshoz menni-.-"

A borotválás nem fáj,hanem vágod meg magad...

2010. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden nőnek van folyása, nekem is, ez természetes!

A szőrből meg ha ollóval levágsz, az nem fáj, és akkor nem tapad össze! Az összetapadt részt a szőrrel együtt levágod, ennyi és kész, nem nagy ügy!

A borotválással meg inkább várj még 20 éves korodig, ha nem akarod megvágni magad! Én először 21 évesen próbáltam ki a borotvát, féltem tőle én is, először nem volt valami kellemes, meg kell szokni, aztán belejön az ember és meg se érzi, de tényleg várj még pár évet a borotválással!


24/N

2010. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell borotválnod a puncidat, elég ha rövidre vágod ollóval a szőrt. A folyás normális, ha nincs kellemetlen illata, csak fehér vagy átlátszó és nem csíp vagy viszket a puncid.
2010. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!