Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős folyás. Mit csináljak?

Erős folyás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon erős folyásom van, aminek elég kellemetlen szaga van. Az a baj, hogy én még sohasem voltam nőgyógyásznál és nagyon félek tőle, szégyenlős vagyok, főleg ilyen problémával felkeresni. Nincs rá valamilyen mód, hogy nőgyógyász meglátogatása nélkül kezelni tudjam? :(

16\L


2010. dec. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá más mód. Kenegetheted mindenféle krémmel, de ha nem a megfelelő gombát vagy bacit irtod ki, akkor semmit nem fog érni, maximum kárt okozol, mert esetleg legközelebb már nem fog hatni az a fajta krém. Hidd el, nem ördöngősség egy nőgyógyászati vizsgálat. Néhány perc az egész és szakszerű kezelést kapsz.
2010. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tisztasági betét
2010. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
úristen.. az ilyenektől tudnék falra mászni. és akkor nem vagy szégyenlős, amikor a háziorvos megnézi a torkodat? ez ugyan olyan. ha meg nem mész el nőgyógyászhoz, akkor ne használj semmit, azzal nem teszel még nagyobb kárt.
2010. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos muszáj orvosnak látnia. Ezen előbb vagy utóbb úgyis túl kell esned, és legalább nem rettegsz majd tovább, mert rájössz, hogy a nőgyógyász is csak ugyanolyan orvos, mint a többi, és egy fogfúrásnál sokkal kisebb kellemetlenséggel jár. Mitől félsz annyira? Nem fáj, szégyellned nem kell, mert nem Te leszel az első, aki ilyen problémával megy. Én is paráztam persze az első előtt, túl kell esni rajta, a többi már nem lesz ilyen rossz
2010. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned orvoshoz. Az orvos nem élvezetből nézi a puncidat, csak segíteni akar.
2010. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!