Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja voltam egy állatláno...

1 hónapja voltam egy állatlános nőgyógyászati szűrővizsgálaton ma kell majd délután telefonálnom, érdeklődni az eredményért. Nagy hipochonder lévén, ezt az egy hónapot végig aggódtam. Ha baj lett volna akkor kiértesítettek volna?

Figyelt kérdés
kérlek válaszoljatok!
2010. dec. 14. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nem stimmel, akkor a legtöbbször már hamarébb jelentkeznek.
2010. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, neked kell az eredmény után menni.
2010. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, ha tavaly is voltál, akkor elméletileg semmi súlyos és/vagy gyógyíthatatlan bajt nem fognak találni. Talán ez megnyugtató. :)
2010. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válazsokat, csak azért gondoltam avgy inkább reménykedtem abba hogy kiértesítettek volna előbb ha baj van, mert magánrendelésre járok, és az orvos mikor leveszi a citológát, a lap kitöltésénél mindig elkéri a cimem, ezért gondoltam arra, talán már szóltak volna...

Nagyon szorongok :-( de remélem délután meggyugodhatok

2010. dec. 14. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:

és amikor megvisgált a nőgyógyás azt mondta hogy belül nem lát semmit "szép minden" bár van egy picike méhszájsebem de azt mondta ne aggodjam emaitt

Minden évben ez a "műsorom" :-((( 1 hónapja agyalok :-(

2010. dec. 14. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! nálunk úgy van, hogy csak akkor telefonálnak, ha baj van. Ezt a doki mondta. Máshol nem így van?

Szerintem nem lesz semmi bajod, ne aggódj, mert a stressz összezavarja a szervezetedet, és tényleg lesz valami bajod !

2010. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod...Tegnap felhivtam az orvosom de azt mondta még nincs eredmény mert 2-án adta fel, jollehet én november 14-én voltam nála.. Ugyhogy kiborultam..hogy 1 hónapon keresztük szü szerint a hipochondriámnak köszönhetően tönkretettem magam... Majd januárban telefonálok...

de már nem akarom idegesíteni amagm, mert annyira belelovaltam magam hogy tényleg belebetegetem :-( egy nüansznyi szürővizsgálat miatt!

2010. dec. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!