Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap délután jött meg a...

Tegnap délután jött meg a menstruációm és ma i nagyon erős holnap osztály kirándulásra megyünk vonattal és elég kellemetlen lesz szerintetek hogy fogom bírni? (normális válaszokat )

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Én sosem vettem volna észre, hogy a hörcsögömnek olyan erős lett volna a menstruációja :)

Viccet félre téve.

Ha vonaton utaztok akkor kitudsz menni wc-re és tudsz cserélni szóval semmi gond. Bár nem tudom nálad hogy van éppen, de azért harmadik napra már enyhülni szokott általában. Szóval szerintem már annyira nem lesz vészes. Hány napig szokott tartani? Ha 4-5 napig akkor nem kell már tartani a 3. naptól.

2011. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én most jöttem meg külföldről, sulival busszal mentünk 40 órás volt a buszút visszafele és nekem az az előtti nap jött meg, de 4 óránként megálltunk ezért kibirtam.:)

Ha tampont használsz, szerintem könnyeb mert,a vér nem megy rögtön ki a testedből és nem büdös. a betét viszont átázik, bűzlik, mellémegy stb. (legalábbis nekem) úgyhogy szerintem ha tudsz tampont használj. A legjobb a tampon+betét, így nem lehet baj. :D jó szórakozást! :D

2011. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen csajok : )
2011. máj. 20. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyél betétet meg tampont eleget,kifigid bírni,énis voltam már így;)
2011. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"kifogod bírni"
2011. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!