Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tabletta az valamilyen...

Premens tabletta az valamilyen fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem csak nagyon nem tudom..:) Van valami hasonló mellékhatása, mint a fogamzásgátlóknak? (olvastam, hogy azoknak nagyon sok rossz mellékhatásuk van.:S) Válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. dec. 14. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogamzásgátló, semmit köze hozzá. Én is szedtem egy ideig. Pre-menstruációs szindrómások szedik főleg, magyarul azok, akiknek rendszertelenebb a menstruációjuk, vagy nagyon nagy fájdalommal jelentkezik az. Magyarul csillapítja a menstruáció előtti és közbeni tüneteket, mint pl.: a fájdalom, kiszámíthatóbb lehet vele a vérzés, ciszták kialakulását visszább szoríthatja azzal, ha sikerül rendeznie a menstruációt stb.

Azt hiszem gyógynövényes készítmény, rég szedtem már, nőgyógyász javasolta. Amúgy vény nélküli kis tabletta 2ezer ft körül, de nem biztos ez az ár már. :)

2010. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Hogy hogy csak szedted? Már elmúltak a problémáid vagy nem vált be?
2010. dec. 14. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Közben kiderült, hogy pcos-m van inzulinrezisztenciával (cukorbetegség féle az IR ) és így felesleges volt már szedni, mivel hatástalan. :) Inzulinra kaptam gyógyszert és végül az rakta rendbe a hormonháztartáson. :)
2010. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!