Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég a hüvelyem és fura rózsaszí...

Ég a hüvelyem és fura rózsaszínes folyásom van. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz, csak érdekelne, hogy volt már valakinek ilyen, mi volt a baja, milyen kezelést kapott? Pár napja olyan fura diszkomfort érzésem van ott lent, mintha égne a hüvelyem, ha elmegyek pisilni, akkor is érzem, hogy úgy éget és mintha száraznak érezném. Nagyon félek, hogy valami komoly bajom van. Nyáron is volt hasonló problémám, akkor valami gyulladásom volt, amit antibiotikummal kezeltek, remelem, hogy most nem ilyen bajom lesz. Van ötletetek, hogy mi lehet ez? És mitől? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 14. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Húgyhólyag gyulladás, vagy felfázás... amelyik neve jobban tetszik. Sajnos eléggé visszatérő dolog, de ne hagyd hogy folyton antibiókkal tömjenek, mert én attól kaptam hüvelygombát. Alig bírtam kikezelni, és persze a gyulladás is csak azóta nem jön vissza, hogy kasvirág cseppet használok...
2010. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az lehetséges, hogy felfáztam, pedig nagyon felöltözök mindig, derekam soha nincs kint, van rajtam 4 réteg ruha + kabat, és vastag harisnya. De ilyenkor télen érzem, hogy ,,fázik a hüvelyem,, pedig már a tangáról is leszoktam télen. Remelem, hogy csak ennyi lesz. És a felfázástól lehet ilyen rózsaszínes folyás? Plusz még az is a problémám, ha együtt vagyok a párommal, akkor fáj. Utólag véreztem is, de szerintem az azért volt, mert olyan száraznak éreztem magam, meg a menszeszem után is voltam pár nappal, lehet hogy még ,,maradék,, volt. Ezzel a kasvirág cseppekkel sikerült kikezelned a gombat is meg a felfázást is? A gomba nálam is elég gyakori, évente 4szer biztos, hogy előjön. Hol lehet ilyet venni? Drogériában, gyógyszertárban?
2010. dec. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!