Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a bőröm, és olyan...

Viszket a bőröm, és olyan piros pörsenésekkel van tele. Azt olvastam, hogy ez terhességtől is lehet! Ez igaz, vagy inkább csak a hideg miatt van? Szinte mindenhol viszketek, csak a hasam, mellem, meg hátam nem

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Honnan a fenéből tudjuk, hogy terhes vagy-e? Talán csinálj egy tesztet. Vagy ne szexelj védekezés nélkül, és akkor nem kell aggódni...
2010. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

marhára köszi a választ,remélem a Te kérdésedre is így érkezik majd segítség,ahogyan te segítesz!

Van róla fogalmam milyen ember lehetsz!

2010. dec. 15. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet ételallergia, állatcsípés. Nem hiszem, hogy a hidegtől, bár állítólag van, aki a nagy szélre érzékeny,illetve huzattól kaphat kiütést. Menj orvoshoz!
2010. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
és az nem jutott eszedbe, hogy ellátogass a háziorvosodhoz és a bőrgyógyászatra?
2010. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Arról, hogy milyen ember vagyok, szerintem marhára nem tudsz semmit. Mondjuk marhára nem is érdekel, de az más kérdés.

Szerintem normális választ adtam azzal, hogy csinálj egy tesztet. Akármennyire hihetetlen, senki nem fog belelátni a méhedbe.

Mégis mit vársz? Hogy mindenki azt mondja, "ne aggódj biztosan nem vagy terhes"? Aztán meg ha mégis, akkor koppansz egyet?

Vagy azt várod, hogy annyiból diagnosztizáljuk a bajod, hogy tele vagy piros pörsenésekkel?...

2010. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra, ők megmondják, hogy mitől van. Az azért eléggé kétséges, hgy a terhesség egyetlen tüneteként kiütéses legyél :=), ez már megint valami tinimarhaság. Bőrgyógyász megvisgál és elmondja, hogy mi okozhatja a kiütést. Ha pedig attól tartasz, hogy terhes lehetsz, vegyél egy tesztet.
2010. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg,hogy terhes vagyok-e vagy sem,és nem kell belelátni a méhembe sem,gondoltam hátha van valaki,akit terhesség jeleként bőrviszketés kísér! Ennyire lettem volna kíváncsi,nem pedig okoskodásra,és kioktatásra,és egyáltalán nem vagyok már tini.
2010. dec. 16. 08:51
 8/8 anonim válasza:

Terhességi atopiás kiütés


Messze a leggyakoribb eltérés. Ekcémás jellegű betegségről van szó, a bőr hevesen viszket, kipirosodik, hámlik. Előfordul, hogy a korábban meglévő ekcéma romlik, de kialakulhat újonnan is. A várandósság első trimeszterében jelenik meg, alig 25% kezdődik a harmadik trimeszterben. Elsősorban a végtagokon viszkető, kisebb-nagyobb csomók is megjelenhetnek (prurigo), illetve viszkető szőrtüszőgyulladások. Ártalmatlan állapot, csak kellemetlen a viszketés miatt, a magzat nem érintett.

2012. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!