Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár nappal ezelőtt elkezdett...

Larissa666 kérdése:

Pár nappal ezelőtt elkezdett viszketni a hasam. Első nap még nem volt semmi sem a hasamon, másnap viszont már piros volt, Ugy néz ki a bőröm, mint amikor valakit kiráz a hideg és "borsózik" a bőre, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A hasaom egyik felén, és egy picit a hátamon. Más testrészemen még nem vettem észre. Nagyon nagyon kellemetlen, mer nagyon viszket. Már probáltam ekcéma elleni krémmel bekenni, de nem segített. Ez ekcéma?
2011. ápr. 12. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos!Az is lehet hogy valamire érzékeny vagy,egy új mosószer,öblítő,tusfürdő de még a víztől is lehet!

Kenegesd illatmentes,tiszta testápolóval vagy pl.aloe verával!

A gyógyszerész is ki tud keverni neked krémet!

2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemtudom :( most vettem észre,hogy az egyik felem-egyik lábam és azon az oldalon a hasam libabőrös.A másik lábam teljesen rendben van...és nem mulik el,pedig nem fázom!!
2011. ápr. 12. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán a vérkeringéseddel van gond!
2011. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mibol gondolod?
2011. ápr. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!