Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjem leborotválni az alsó "...

Merjem leborotválni az alsó " szekciót "? Úgy hallottam, hogy fertőzéseket könnyebben el lehet kapni, azt meg ugye nem szeretném.

Figyelt kérdés

Eddig nem csináltam semmit,csak megigazítottam. Koromat nem írom le, mert a csak hülyülni feljáró egyénektől kapnék a fejemre.

Köszi !


2010. dec. 16. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz semmi fertőzést elkapni attól hogy szőrtelenítesz csak igényesebben fogsz kinézni.Hónaljra is lábra is nő szőr de gondolom ott azét nem hagyod meg.
2010. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért mondják, hogy könnyebben kaphatsz fertőzést "csupaszon", mert a szőrzet kicsit eltartja a fehérneműt, levegősebb úgy odalent, jobban szellőzik. Ha nincs szőr, könnyebben megizzadsz, könnyebben "bepállik", és a nedves, meleg környezet nagyon kedvez a hüvelyben (ami ugye azért nem steril) normál állapotban is meglévő gombák és baktériumok elszaporodásának. Amik amíg kevesen vannak, nem okoznak bajt, de ha sokan lesznek, akkor igen.
2010. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!