Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmeséled az első menstruációd...

Elmeséled az első menstruációd történetét?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van, de szeretnék új történeteket hallani hallani! :)
2010. dec. 16. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát a sajátomét nem tudom elmesélni, meg sem lepődtem, mindent el mondott anya, nem ért váratlanul:)


de viszont kereszt anyumnak anno nem mondta el az anyukája, hogy mi a helyzet.

Mikor először meg jött neki, sírva rohant ki a fürdőből, és ordított, hogy "anya el vérzek, el vérzek":S:S


aztán persze el mondta neki, hogy semmi baj, de hát akkor is:S


22L

2010. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! "elvérzek" :D
2010. dec. 16. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ez aranyos :D Én is tudtam, mi az, de meglepődtem, amikor a bugyim tiszta vér volt, és behívtam anyát a fürdőbe tök ijedten. Anya csak ennyit mondott: Semmi baj, megjött.
2010. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszerű, de azért jó ;)
2010. dec. 16. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
suliból hazaérve egy véres foltot láttam a bugyimon. fel voltam rá készülve, de mégis kicsit váratlan volt. aztán elmondtam anyának, és egy tök jót beszélgettünk egész este! :)
2010. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel voltam rá készülve, de amikor mégis megjött akkor meglepődve ordítottam ki anyunak, hogy azt hiszem megjött =).
2010. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem pontosan a 15. szülinapom reggelén jött meg. Én is tudtam, hogy mi az, de váratlanul ért...igaz 15 évesen már nem éppen váratlan, de nem számítottam ra :D Persze suliba kellett mennem, és nem tudtam, hogy mit csináljak. Tampom volt otthon, mert anyukam azt használ + egy nagyon vastag betét, amit este szokott használni. én megpróbáltam a vastag betétet, de olyan hülyén éreztem magam benne, nem bírtam, úgy éreztem, mintha be lennék pelenkázva. Aztán kidobta, és gyártottam egyedül betétet. WC papirból és vattabol, ami kisebb volt már. De suliban egesz nap ültem, fel sem mertem kelni a szekről, ha muszaj volt felállnom, akkor meg a derekamra kötöttem a pulcsimat...nem is nézhettek hülyének a tél közepén, rövidujjúban. Mindenki kérdezte, h nem e fazok, de mondtam, hogy melegem van, közben meg majdnem halálra fagytam. Aztan mikor hazajött anyu munkábol, elmentunk venni nekem megfelelő betéteket, aztán másnap minden oke volt :D
2010. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyár volt, Mamámnál voltam, azt hiszem 12 éves lehettem. Persze tudtam már, hogy van ilyen, fel voltam világosítva időben, de mégis meglepődtem, hogy mi az.. Mama jött és mindenáron egy rongydarabot akart adni, hogy azt tegyem a bugyimba, mert régen is úgy csinálták, de én tudtam, hogy van otthon neki vatta, így kértem, hogy hozzon azt. Én elég sokáig vattát használtam, később álltam át a betétre.

Ja, és volt CB rádiónk itthon is és Mamánál is, esténként azon beszéltünk anyukámékkal, hogy mi újság, telefon még nem volt Mamának... Mama persze nem bírta ki, hogy ne ossza meg az "élményt", a zsúfolt csatornán este csúcsidőben kellett közölnie, hogy "nagylány lett a ....." és itt a nevem mondta. :DD Így kapásból jópár ismerősünk és ismeretlenek is megtudhatták a hírt... :)))

Ennyi lenne röviden az én történetem.

Fizikailag egyébként eléggé fájt, görcsös volt, nem csak az első, még nagyon sokáig... :( Csak mióta gyógyszert szedek, (lassan két éve) azóta javult valamelyest, már nem görcsölök annyira...

30/N

2010. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!