Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen még lehetséges,...

17 évesen még lehetséges, hogy nőnek a melleim? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Kedden ért véget a menstruációm , viszont 1-2 hete néha fáj, szúr a mellem és fáj a hasam, derekam( az utóbbiakat mondjuk a tüdőgyulladás kezdődménynek tulajdonítom ) , de azért csináltam reggel egy tesztet .... negatív lett.

Növekedés vagy betegség miatt fájhat a mellem? Volt esetleg ilyen tapasztalatotok? Derékfájdalomra tanácsok? Köszönöm előre is a segítségeteket.


2010. dec. 17. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még nem is fejlődött ki teljesen a melled...
2010. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kb mennyi idős korukra fejlődik ki a nőknek a mellük? Engem is érdedekelne, mert nekem a mai napig fáj a mellem néha, és észre is vettem, hogy nő, pedig már 20 éves vagyok...
2010. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok. 20 éves koromtól rohamosan elkezdett nőni a mellem. a 70B melltartót 80C-re váltottam.

remélem most már abba hagyja.

h mikor áll meg a növekedés.. kinél hogy. de sztem 25 év után nem nagyon változik.

2010. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
18eves koromban nagyon kicsik voltak a melleim olyan 20 eves koromban nagyon megvaltozott a testem ,megnott a mellem, szerintem ez egyentol es a kulso befolyastol tortenhet, ilyen peldaul a fogamzasgatlo. Nekem a gyogyszer szedese utan kezdett el nagyon gyors utenbem ugymond fejlodni a mellem
2010. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy nőhet, főleg hormonális változás hatására. A fogamzásgátló is ilyen változást indikál, vagy a terhesség. Nekem eleve nagy mellem volt 17 évesen is, de a végleges méret kb 25 éves koromra állt be. Számíta mell méreténél az is, mennyit sportolsz, mennyi husi van pluszban rajtad, mert a mell ugye zsírszövet nagyrészt...
2010. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ember genetikai kódja szerint a fejlődés, (tehát a qualitatív változás) 24 éves korban fejeződik be, nem előbb de nem is később.

tehát a kedves kérdezőre még 5-6 év , egyre lassuló mellnagyobbobás-szépülés- vár.

Az utána következő változások már mennyiségiek, (quantitativ), tehát pl. elhízhatsz, lefogyhatsz, stb., de ez már rajtad is áll.

2010. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) ( amúgy nem szedek fogamzásgátlót)
2010. dec. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!