Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok és a...

14 éves lány vagyok és a melleim még csak most kezdtek el nőni, de még most is nagyon lassan, a menzim meg már 12 évesen megjött (53 kg vagyok) szóval elég deszka vagyok, fog még nőni egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 16:10
 1/9 anonim válasza:
100%
persze hogy fog,általába 18 éves korodig nő szal nyugodj meg:) amúgy meg anyukádtól is örökölheted h mekkora lesz kérdezd ,eg tőle h neki hány évesen kezdtek el nőni.
2009. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez változó h kinek mikor mekkorára... nem mond h az összes oszt társadnak már megnőtt, és h ők is így paráznak rajta... nyugi rendben lesz minden:) és amúgy se tudsz ellene mit tenni...
2009. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
... jah és valakiknek pont a kis formásak jönnek be...(pl nelem xD)
2009. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
14évesen nem kell ezen aggódnod:)az hogy mekkora,függhet a súlyodtól v. h mit örököltél.
2009. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, 14 évesen kezdtem melltartót hordani gimi előtt, de igazából semmi szükségem nem volt rá, olyan kicsik voltak a melleim... Ebben van genetika, meg vannak hormonok. Annyit tehetsz, hogy megbarátkozol a melleiddel, akármekkorák. Én most 18 vagyok, és a kicsi-formás szintet értem el (nem is hiszem, hogy sokat fog még nőni), de nagyons szeretem, hoyg így néznek ki. Felsőben még nagyon rosszul viseltem, hogy egy srácot sem érdekeltem, mert én voltam a magas deszka...

A helyzet azóta nagyban változott, és nem a méreteim miatt :) Hidd el, csak idő kérdése a dolog!

Ha nagyon aggódnál, vagy bármi, írj nyugodtan privit :)

2009. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,mostmár 1 kicsit megnyugodtam:D
2009. ápr. 16. 14:15
 7/9 A kérdező kommentje:
am meg 171 cm vagyok és 50kg szóval elég sovány.....
2009. jún. 21. 18:08
 8/9 A kérdező kommentje:
na 53 kg elütöttem
2009. jún. 21. 18:09
 9/9 anonim válasza:
0%
de mondjuk lehet h anyukádnak jo mellei vannak de nem biztos h neked is olyan lesz szoval mell implantátum xxxddd..
2010. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!