Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

14 éves lány vagyok és a melleim még csak most kezdtek el nőni, de még most is nagyon lassan, a menzim meg már 12 évesen megjött (53 kg vagyok) szóval elég deszka vagyok, fog még nőni egyáltalán?

2009. ápr. 13. 16:10  Privát üzenet  

A válaszok
persze hogy fog,általába 18 éves korodig nő szal nyugodj meg:) amúgy meg anyukádtól is örökölheted h mekkora lesz kérdezd ,eg tőle h neki hány évesen kezdtek el nőni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2009. ápr. 13. 16:16 Privát üzenet
hát ez változó h kinek mikor mekkorára... nem mond h az összes oszt társadnak már megnőtt, és h ők is így paráznak rajta... nyugi rendben lesz minden:) és amúgy se tudsz ellene mit tenni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2009. ápr. 13. 16:35 Privát üzenet
... jah és valakiknek pont a kis formásak jönnek be...(pl nelem xD)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2009. ápr. 13. 16:41 Privát üzenet
14évesen nem kell ezen aggódnod:)az hogy mekkora,függhet a súlyodtól v. h mit örököltél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2009. ápr. 13. 18:05 Privát üzenet

Én is így voltam ezzel, 14 évesen kezdtem melltartót hordani gimi előtt, de igazából semmi szükségem nem volt rá, olyan kicsik voltak a melleim... Ebben van genetika, meg vannak hormonok. Annyit tehetsz, hogy megbarátkozol a melleiddel, akármekkorák. Én most 18 vagyok, és a kicsi-formás szintet értem el (nem is hiszem, hogy sokat fog még nőni), de nagyons szeretem, hoyg így néznek ki. Felsőben még nagyon rosszul viseltem, hogy egy srácot sem érdekeltem, mert én voltam a magas deszka...

A helyzet azóta nagyban változott, és nem a méreteim miatt :) Hidd el, csak idő kérdése a dolog!

Ha nagyon aggódnál, vagy bármi, írj nyugodtan privit :)

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2009. ápr. 14. 17:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,mostmár 1 kicsit megnyugodtam:D

# 6/9Időpont 2009. ápr. 16. 14:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

am meg 171 cm vagyok és 50kg szóval elég sovány.....

# 7/9Időpont 2009. jún. 21. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

na 53 kg elütöttem

# 8/9Időpont 2009. jún. 21. 18:09 Privát üzenet
de mondjuk lehet h anyukádnak jo mellei vannak de nem biztos h neked is olyan lesz szoval mell implantátum xxxddd..

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.
# 9/9Időpont 2010. aug. 25. 14:09 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Írjatok minél többen! Szerintetek vonzóbb egy szőke vékony deszka lány mint egy kerek fenekű jó mellű, nem kövér de testesebb lány?
Szerintetek, ha 1 lány kövérnek érzi magát, különben meg egyáltalán nem az (jó, nem elől deszka, hátul léc, de nem is kövér), akkor hogy lehet meggyőzni az ellenkezőjéről?
Ha egy lány 14 évesen nagyon vékony (deszka) akkor még lehet nagykorára 'jó nő'? (kép)
A sulinkban 2 deszka, randa csaj minden szünetben sminkeli magát a lány wc-ben. Még mikor hazamennek, akkor is. Ráadásul egy csomó rúzst kennek magukra, ami nem is áll jól nekik,...
14 éves múltam a mellkasom olyan mint egy deszka. Már régóta nő a hónaaljszőrzetem, és a fanszőrzetem. Se mell, se menstruáció. Nagyon zavar hogy minden lány osztálytársamnak van...
Snowboardosok 160 cm vagyok, akkor hány centis deszka kéne nekem? és ha a deszka már kötéssel van, akkor bármilyen board cipő jó hozzá? Teljesen kezdő vagyok és lány....

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!