Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Katitól (mefedron) lehetséges...

Katitól (mefedron) lehetséges h 2-2,5 hetente jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

októberbe próbáltam ki először és azóta úgyvan hogy megjön és aztán rá 2 hétre megint.

cska bulikba szoktam katizni, kb 2 hetente.. 1-2x fordult elő h máskor is csináltam... szerintetek emiatt lehet?


ja és ha lehet léccives a kérdésre válaszoljatok, köszi!!


16/L


2010. dec. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy amiatt jönne meg ilyen sűrűn,bár ki tudja.Mondjuk én soha nem próbáltam katit,mást már igen...régen..mikor annyi idős voltam,mint Te
2010. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ügyes vagy !

16 évesen már Katizol ?

Hülyegyerek . . .

2010. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Mondjuk minden szintetikus drogtól de a kati különösen összekavarja a szervezet alapvető mechanizmusait. Amúgy miért kell minden új szarra rábukni? Miért nem olyat szedsz amit már millióan teszteltek előtted probléma nélkül? És nem hal bele minden hétvégén valaki Magyarországon...
2011. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen, sajnos belezavar. Tapasztalat.
2012. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!